Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
9 28
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Skakanki

Ze skakanek korzystają dzieci i dorośli – choć ci drudzy traktują je przede wszystkim jako akcesorium fitness, gdyż doceniają wpływ ćwiczeń z nią na modelowanie sylwetki. Dla dzieci skakanka to przede wszystkim zabawka rozwijająca sprawność ruchową, poprawia koordynację i wyczucie równowagi. W zależności od jej długości, jedną skakanką może bawić się nawet troje lub czworo dzieci. Skakanka dziecięca jest niezastąpiona w czasie zabaw w plenerze, wyjazdów, a także w każdej szkole i przedszkolu.

Skakanka z drewnianymi rączkami Zajączek, Janod -28%
Skakanka z drewnianymi rączkami Lisek, Janod -28%
Cena: 33,84 zł 47,00 zł
Goki® - Skakanka zwierzaki -27%
Cena: 11,61 zł 15,90 zł
Cena: 14,99 zł
Skakanka z drewnianymi rączkami Zajączek, Janod Skakanka z drewnianymi rączkami Zajączek, Janod -28%
33,84 zł 47,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Skakanka z drewnianymi rączkami Lisek, Janod Skakanka z drewnianymi rączkami Lisek, Janod -28%
33,84 zł 47,00 zł
Wysyłka w 24h!
Goki® - Skakanka zwierzaki -27%
11,61 zł 15,90 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze

Skakanka jest jedną z tych zabawek, którymi bawić się równocześnie może nawet kilkoro dzieci. Jest to jeszcze łatwiejsze z modelami z naszego sklepu, które posiadają regulację długości: maksymalna wynosi dwa metry, a skrócona będzie idealna dla jednego dziecka. Każda skakanka dziecięca z Bamboli to wysokiej jakości, bardzo trwały produkt od cenionego francuskiego wytwórcy zabawek. Prosta stylistyka idzie tu w parze z funkcjonalnością, a w połączeniu z możliwością regulacji skakanka staje się zabawką dobrą dla dzieci w różnym wieku, nawet dla trzylatków. Skakanie na skakance ma wiele zalet: uczy koordynacji ruchowej, utrzymywania równowagi i zachęca do utrzymywania aktywności fizycznej. Ze względu na niewielkie rozmiary skakanka dla dzieci jest jedną z tych rzeczy, których nie można zapomnieć przy wypadzie w plener czy na wakacje. Sprawdzi się zarówno podczas zabaw na świeżym powietrzu, jak i na dworze. To bardzo dobry prezent dla kilkuletniego dziecka, które pragniemy zachęcić do większej fizycznej aktywności i przekonać je, że sport to znakomita zabawa.