Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
4 114
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Nakładki na toaletę

Wczesny etap rozwoju dziecka przepełniony jest ciągłą koniecznością zdobywania nowych umiejętności. Czynności proste dla dorosłych osób, dla maluchów mogą być wyzwaniem równym wspięcia się na Mount Everest. Jedną z umiejętności nabywaną stosunkowo wcześnie jest korzystanie z toalety. Nierzadko wiąże się to dla dzieci z dużym strachem, wszak korzystając dotychczas z nocnika, było im znacznie bliżej do podłoża niż siedząc na “dorosłej” muszli klozetowej. Dodatkowo dochodzi strach przez wpadnięciem do toalety, co tylko potęguje niechęć do zdobycia nowej umiejętności. Nieocenione w tym przypadku są nakładki na deskę sedesową dla dzieci. Wykonane z przyjemnego w dotyku, delikatnego materiału zdecydowanie zwiększa poczucie komfortu dziecka. Nakładka na ubikacje może być z łatwością umieszczona obok toalety na haczyku, dzięki czemu zawsze będzie na podorędziu, nawet w nagłych przypadkach. Innym ważnym aspektem jest również fakt, że dzięki niewielkim rozmiarom można ją z łatwością zabrać w podróż. Dzięki nakładce na toaletę dla dziecka nasza pociecha może skorzystać z ubikacji na stacji benzynowej czy w pensjonacie. Regulowana nakładka na toaletę z pewnością pomoże w szybkiej nauce korzystania z toalety każdemu dziecku.

.

Nakładki na toaletę

Nauczenie malucha korzystania z toalety jest jednym z największych wyzwań, jakie czekają rodzica na wczesnym etapie rozwoju dziecka. Niejednokrotnie wiąże się to z dużym stresem dla obu stron. Dlaczego więc nie sprawić, aby ta czynność stała się prawdziwą przyjemnością za sprawą odpowiednio dobranej nakładki na toaletę dla dzieci? W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje tego niezwykle przydatnego akcesorium, które sprawi, że każdy maluch poczuje się komfortowo i szybko przestanie się bać korzystania z toalety.

Nakładka na WC ze stopniem Thermobaby; różowa -6%
Skip Hop - Nakładka na sedes -5%
Cena: 90,25 zł 95,00 zł
Bo Jungle - B-Nakładka na toaletę Pink -5%
Cena: 65,55 zł 69,00 zł
Bo Jungle - B-Nakładka na toaletę Grey -5%
Cena: 65,55 zł 69,00 zł
Nakładka na WC ze stopniem Thermobaby; biała -6%
Cena: 95,77 zł 101,88 zł
OXO Nakładka na Sedes Teal -6%
Cena: 64,86 zł 69,00 zł
Nakładka na WC ze stopniem Thermobaby; różowa -6%
95,77 zł 101,88 zł
Skip Hop - Nakładka na sedes Skip Hop - Nakładka na sedes -5%
90,25 zł 95,00 zł
Bo Jungle - B-Nakładka na toaletę Pink -5%
65,55 zł 69,00 zł
Bo Jungle - B-Nakładka na toaletę Grey -5%
65,55 zł 69,00 zł
Nakładka na WC ze stopniem Thermobaby; biała -6%
95,77 zł 101,88 zł
OXO Nakładka na Sedes Teal OXO Nakładka na Sedes Teal -6%
64,86 zł 69,00 zł