Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
9 48
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Martynka

To w dużej mierze od nas rodziców zależy jakie wartości przekażemy naszym dzieciom. Możemy to zrobić na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest zapewnienie naszym małym czytelnikom odpowiednich i wartościowych pozycji do przeczytania. Ważne jest jednak również to, aby książeczka była miła w odbiorze poprzez przyjazne i ciekawe ilustracje, które jeszcze bardziej mogą pomóc naszym dzieciom zrozumieć historie bohaterów książeczek. Wartościowe książeczki dla dziewczynek. Jeżeli mamy w swoim otoczeniu dziewczynkę, która uwielbia samodzielnie, albo jeszcze z pomocą dorosłych czytać książeczki, świetną propozycją może być seria o dziewczynce Martynce wydawnictwa Papilon. Jest to zbiór opowiadań o pełnych przygód losach dziewczynki, które uczą i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Opowiadania pełne są wartości, jakie chcemy przekazać naszemu dziecku. Jeżeli nasza mała księżniczka tak jak Martynka kocha zwierzaki, może zainteresować ją książeczka Martynka Kocia mama. W tej opowieści dziewczynka, spędzając wakacje u swojej cioci spotyka najróżniejsze zwierzątka, w tym małe kotki. Natomiast Martynka Księga Przygód to zbiór opowiadań o pokonywaniu trudności, wzajemnej pomocy i budowaniu przyjaźni. Z pewnością jest to pozycja, która nie tylko bawi, ale i uczy. Jako opowiadanie do poduszki dobrze może sprawdzić się książeczka Martynka Małe historie na spokojny sen. Tomik ten zawiera aż 6 różnych opowiadań o sile przyjaźni, które wprowadzą dziecko w dobry nastrój i umożliwią spokojny sen.

.

Martynka

Martynka to niezwykła dziewczynka. Kocha zwierzęta, a swoje przygody dzieli wraz z pieskiem Pufkiem i najlepszymi przyjaciółmi. Uczestniczymy w jej życiu codziennym, zabawach i kłótniach, a teraz także dowiemy się jak "Martynka tańczy". Natomiast "Martynka małe historie na spokojny sen" to wyjątkowa pozycja, która sprawdzi się do poduszki. Zawiera aż sześć opowiadań, które wyciszą i uspokoją nawet największego wiercipiętę. Przygody Martynki to niezwykła seria, którą powinna znać każda dziewczynka.

Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze