Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
77 179
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Szumisie Whisbear

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w życiu każdego niemowlaka odgrywa prawidłowy sen, dlatego w naszej ofercie znalazły się niezwykle popularne w ostatnim czasie Szumisie Whisbear. Stanowią one bardzo przyjazne maluchom maskotki wyposażone w urządzenie szumiące, które bardzo szybko wyciszy Twoje dziecko i skutecznie ukołysze je do snu, gdy tylko przebudzi się ono w nocy lub podczas codziennej drzemki. W zależności od modelu przytulanki istnieje możliwość uruchomienia kilku podstawowych trybów szumu działających na płacz dziecka – białego, różowego oraz szumu morskich fal. Dla wyższego komfortu korzystania Szumiś Whisbear wyposażony jest w tzw. CRYsensor, który uruchamia się, gdy tylko rozpozna w swoim otoczeniu odgłosy dziecięcego płaczu. Urządzenie emituje wówczas kojący szum przez 40 minut, co pozwala wyciszyć się maluchowi i zapaść w głęboką fazę snu. Istnieje, rzecz jasna, także możliwość ręcznego uruchomienia maskotki Whisbear w trybie pracy ciągłej. Funkcja ta przydaje się zarówno na co dzień, np. w domu czy podczas spacerów, jak i w podróży. W ofercie dostępne są nie tylko przesłodkie maskotki, ale także bardziej mobilne zawieszki do łóżeczek oraz wózków. Tego typu maskotki sensoryczne niezwykle pozytywnie wpływają na szeroki rozwój każdego dziecka, dlatego naprawdę warto podarować je swojemu maleństwu. Serdecznie zapraszamy do przeglądania oferty – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla swojej pociechy do wyboru mamy misie króliczki oraz liski.

.

Szumisie Whisbear

W naszym asortymencie znajduje się mnóstwo wspaniałych produktów ułatwiających rodzicom opiekę nad ich maleństwami. Jedną z chętniej wybieranych zabawek jest miś Szumiś Whisbear, czyli bardzo przyjemna w dotyku i niezwykle słodka przytulanka wyposażona w moduł szumiący, którego zadaniem jest delikatne usypianie maluszków. Urządzenie uruchamia się, gdy tylko dziecko budzi się i zaczyna płakać – to znakomite rozwiązanie wpływa bardzo kojąco na niemowlęta, umożliwiając jednocześnie ich rodzicom spokojne przespanie całej nocy.

Whisbear - Szumiący Miś Julek -15%
Cena: 186,99 zł 219,99 zł
Whisbear - Szumiący Króliś Felek -15%
Cena: 186,99 zł 219,99 zł
Whisbear - Szumiący Króliś Felcia -19%
Cena: 178,19 zł 219,99 zł
Whisbear - Szumiący Miś Śpioszek -7%
Cena: 120,89 zł 129,99 zł
Whisbear - Szumiący Miś Julek Whisbear - Szumiący Miś Julek -15%
186,99 zł 219,99 zł
5 Recenzje
Wysyłka 2-3 dni robocze
219,99 zł
4 Recenzje
Wysyłka 2-3 dni robocze
Whisbear - Szumiący Króliś Felek Whisbear - Szumiący Króliś Felek -15%
186,99 zł 219,99 zł
5 Recenzje
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Whisbear - Szumiący Króliś Felcia Whisbear - Szumiący Króliś Felcia -19%
178,19 zł 219,99 zł
5 Recenzje
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Whisbear - Szumiący Miś Śpioszek Whisbear - Szumiący Miś Śpioszek -7%
120,89 zł 129,99 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze