Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
4 80
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Myjki i gąbki

Kąpiel malutkiego dziecka, zwłaszcza ta pierwsza, jest dla rodziców bardzo stresująca. Produktem, który znacznie ją ułatwi, jest gąbka do wanienki – leżące na niej dziecko ma zapewnione właściwe podparcie i czuje się bezpiecznie, nie trzeba już go dodatkowo podtrzymywać w czasie mycia. Gąbkowe materacyki dostępne są w kilku rozmiarach, wśród których znajdzie się gąbka do wanienki dla noworodka jak i dla nieco starszego dziecka, dlatego można ją dopasować do jego wielkości. Podczas kąpieli niezbędna jest także gąbka do mycia. Najlepsza będzie ta dedykowana dla najmłodszych, gdyż będzie odpowiednio miękka i pozwoli uniknąć przypadkowego zadrapania skóry maluszka, co może się zdarzyć podczas mycia gołą ręką. Gąbka do kąpieli dla niemowląt w naszym sklepie jest dostępna w bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów, aby każdy rodzic mógł znaleźć coś, co mu się spodoba. Różnokolorowe akcesoria sprawią, że dziecko w czasie kąpieli będzie miało się na czym skupić, więc mycie malca będzie przebiegało spokojniej. Należy pamiętać, że gąbka do kąpieli powinna zostać dokładnie osuszona po każdym użyciu.

.

Myjki i gąbki

Dobra myjka czy gąbka do mycia dla małego dziecka musi być bardzo miękka i delikatna, aby nie podrażniała jego skóry – takie właśnie produkty można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Kolorowa gąbka do kąpieli dla niemowląt będzie zwracać uwagę dziecka, podobnie jak jej zabawny kształt. Polecanym produktem, przydatnym w czasie kąpieli, jest też gąbka do wanienki, która zapewnia malcowi stabilne podparcie.