Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
85 270
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Drewniane garaże

Zabawki z drewna są stylowe, piękne i dostarczają masę pozytywnych wrażeń i bodźców, zarówno wzrokowych, jak i dotykowych. Wspierają rozwój dziecka i pozytywnie wpływają między innymi na integrację sensoryczną. Drewniany garaż zabawka będzie świetną propozycją do domu, przedszkola, klubu malucha, a nawet żłobka. To zabawka stylowa i w dobrym guście, która rozwija wyobraźnię dziecka i zachęca do ekscytujących zabaw z pojazdami. Drewniane garaże dla dzieci Maluchy, a także starszaki, uwielbiają bawić się pojazdami. Odgrywają sceny na drogach, mostach, które są pełne emocji i ekscytujących przygód. Drewniany garaż zabawka będzie wspaniałym elementem uzupełniającym zabawę, dzięki któremu scenki będą jeszcze bardziej realistyczne. Garaż drewniany zabawka to doskonała opcja na prezent dla dziecka, które interesuje się motoryzacją. To kultowa rzecz zarówno dla chłopców jak też dla dziewczynek. Drewniany garaż dla dzieci został wykonany w duchu minimalistycznego stylu skandynawskiego, dlatego też taka zabawka rozwija zmysł estetyczny dziecka. Jest też piękną ozdobą samą w sobie, którą można wyeksponować na przykład na regale czy komodzie w pokoju dziecka. Drewniane garaże dla dzieci nie tylko dostarczają frajdy i radości w czasie wspólnej zabawy, ale też rozwijają wyobraźnię, wspierają koordynację wzrokowo-ruchową, małą motorykę. To zatem rzecz, która stymuluje różne obszary rozwoju dziecka. Warto otaczać swojego malucha właśnie takimi jakościowymi przedmiotami, które przetrwają wiele ekscytujących dziecięcych zabaw.

.

Drewniane garaże

Wysyłka 2-3 dni robocze
Bino drewniany garaż -12%
140,71 zł 159,90 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Wysyłka 2-3 dni robocze
Scratch - Scrtach,  Garaż drewniany z windą i ze zjeżdżalnią Scratch - Scrtach,  Garaż drewniany z windą i ze zjeżdżalnią -17%
331,16 zł 398,99 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Egmont Toys® - Drewniany garaż z samochodami | Egmont Toys -12%
289,52 zł 329,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt