Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Filtry

Rowerki biegowe Kinderkraft

Ćwiczenie koordynacji ruchowej, umiejętność utrzymania równowagi oraz wyjątkowo udana, naprawdę świetna zabawa – to właśnie czeka każdego malucha, któremu sprezentuje się rowerek biegowy. O prawidłowy rozwój dziecka można zadbać na wiele sposobów, a rowerki biegowe Kinderkraft nadają się do tego idealnie. Podczas codziennych spacerów umilają one maluchom czas spędzany na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając im znakomity trening wzorców ruchowych. Dzięki regulowanemu siodełku z łatwością dopasujesz zabawkę do wzrostu swojej pociechy, a wytrzymałe koła zapewnią jej najwyższy komfort i zamortyzują jazdę w wymagającym terenie. Producent zadbał tu o każdy szczegół. Na całość nakłada się dodatkowo znakomity design – oryginalne wykończenie z pewnością zachęci tylko każdego malucha do korzystania z nowej zabawki. Rowerki posiadają, rzecz jasna, odpowiednie certyfikaty, które poświadczają bezpieczeństwo korzystania z nich nawet przez najmłodszych. Zabawki wyposażone są także w praktyczne akcesoria, takie jak dzwonek czy torba, które zapewniają wyższe bezpieczeństwo – z jednej oraz komfort z drugiej strony.

.

Rowerki biegowe Kinderkraft

Kiedy Twój maluch nauczy się już samodzielnie stawiać kroki, warto wyposażyć go w zabawkę, która pomoże mu doskonalić nowo nabytą umiejętność. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się wówczas rowerki biegowe Kinderkraft. Dzięki nim zarówno chłopcy, jak i dziewczynki trenują umiejętność utrzymania równowagi oraz pełną koordynację ruchową. Rowerki tego producenta charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz trwałością na lata.

Przepraszamy, nie znaleziono produktów

Wyszukaj ponownie