Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
110 116
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Osłony przeciwwiatrowe

Kiedy nadchodzi czas na wspólną wycieczkę rowerową z dzieckiem, rodzice troszczą się o to, by zapewnić maluchowi komfortowe warunki w foteliku. Osłony przeciwwiatrowe powstały z myślą o najmłodszych narażonych na chłodne podmuchy, pęd powietrza wywołujący łzawienie oczu, deszcz, a nawet spotkania z owadami w trakcie jazdy. Do wyboru jest wiele produktów uzupełniających zestawy firmy Bobike. W zależności od rodzaju są one dostępne jako szyby z fartuchem lub ramką. Kolorystyka pasuje do palety barw użytej przez producenta w cenionych przez rodziców artykułach rowerowych, a sam design jest nowoczesny i prezentuje się elegancko. Osłony wykonuje się z wytrzymałych tworzyw, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych. Doskonała jakość materiału transparentnego sprawia, że jest on idealnie przezroczysty i nie zasłania dziecku widoku, więc może ono swobodnie podziwiać otoczenie. Dla rodziców montaż osłony oznacza podniesienie bezpieczeństwa z jazdy z pociechą. Przemyślane rozwiązania, takie jak system montażu ułatwiają użytkowanie elementu na co dzień, a utrzymanie go w czystości nie stanowi żadnego problemu. Możliwość wyboru spomiędzy osłon o różnych wymiarach pozwala na dopasowanie ich zarówno do fotelików dla najmłodszych dzieci, jak i nieco starszych.

.

Osłony przeciwwiatrowe

Pęd powietrza już nie musi przeszkadzać dziecku w cieszeniu się wycieczką podczas jazdy w foteliku rowerowym. Dzięki swoim opływowym kształtom osłony przeciwwiatrowe zapewniają idealną ochronę nie tylko przed chłodnymi podmuchami, ale również kroplami deszczu. Transparentne duże szyby nie przeszkadzają przy tym najmłodszym w oglądaniu widoków. Wygodne mocowania, nowoczesny design oraz piękna gama kolorystyczna sprawiają, że idealnie pasują do innych produktów z serii firmy Bobike. Pożegnajcie łzawiące oczy i powitajcie radość ze wspólnej jazdy.

136,00 zł
136,00 zł
136,00 zł
136,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
136,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
142,00 zł
136,00 zł