Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
44 48
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Dzwonki

Kiedy nadchodzi czas na wspólną wycieczkę rowerową z dzieckiem, rodzice troszczą się o to, by zapewnić maluchowi komfortowe warunki w foteliku. Osłony przeciwwiatrowe powstały z myślą o najmłodszych narażonych na chłodne podmuchy, pęd powietrza wywołujący łzawienie oczu, deszcz, a nawet spotkania z owadami w trakcie jazdy. Do wyboru jest wiele produktów uzupełniających zestawy firmy Bobike. W zależności od rodzaju są one dostępne jako szyby z fartuchem lub ramką. Kolorystyka pasuje do palety barw użytej przez producenta w cenionych przez rodziców artykułach rowerowych, a sam design jest nowoczesny i prezentuje się elegancko. Osłony wykonuje się z wytrzymałych tworzyw, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych. Doskonała jakość materiału transparentnego sprawia, że jest on idealnie przezroczysty i nie zasłania dziecku widoku, więc może ono swobodnie podziwiać otoczenie. Dla rodziców montaż osłony oznacza podniesienie bezpieczeństwa z jazdy z pociechą. Przemyślane rozwiązania, takie jak system montażu ułatwiają użytkowanie elementu na co dzień, a utrzymanie go w czystości nie stanowi żadnego problemu. Możliwość wyboru spomiędzy osłon o różnych wymiarach pozwala na dopasowanie ich zarówno do fotelików dla najmłodszych dzieci, jak i nieco starszych.

.

Dzwonki

Pęd powietrza już nie musi przeszkadzać dziecku w cieszeniu się wycieczką podczas jazdy w foteliku rowerowym. Dzięki swoim opływowym kształtom osłony przeciwwiatrowe zapewniają idealną ochronę nie tylko przed chłodnymi podmuchami, ale również kroplami deszczu. Transparentne duże szyby nie przeszkadzają przy tym najmłodszym w oglądaniu widoków. Wygodne mocowania, nowoczesny design oraz piękna gama kolorystyczna sprawiają, że idealnie pasują do innych produktów z serii firmy Bobike. Pożegnajcie łzawiące oczy i powitajcie radość ze wspólnej jazdy.

Wishbone - Dzwonek Dziki Afrykański Pies -7%
Cena: 54,87 zł 59,00 zł
Wishbone - Dzwonek Płetwal Błękitny -7%
Cena: 54,87 zł 59,00 zł
Wishbone - Dzwonek złoty -7%
Cena: 54,87 zł 59,00 zł
Wishbone - Dzwonek Dziki Afrykański Pies Wishbone - Dzwonek Dziki Afrykański Pies -7%
54,87 zł 59,00 zł
Wishbone - Dzwonek Płetwal Błękitny Wishbone - Dzwonek Płetwal Błękitny -7%
54,87 zł 59,00 zł
Wishbone - Dzwonek złoty -7%
54,87 zł 59,00 zł