Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
47 48
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Dzwonki

Bezpieczeństwo i zadowolenie małego rowerzysty to podstawa dobrej zabawy. Dzwonki mogą wpłynąć na jedno i na drugie. W końcu każde dziecko marzy o tym, żeby podczas jazdy móc wydobyć z nich charakterystyczny dźwięk, a wszyscy rodzice chcą mieć pewność, że ich pociechę łatwo będzie zauważyć lub usłyszeć. Jeżeli do tego produkty są dostępne w wielu pięknych wzorach i kolorach, ciężko wyobrazić sobie lepszy sposób na wyposażenie rowerka w dodatkowe elementy. Pora, żeby wszyscy usłyszeli nadjeżdżającą wspaniałą zabawę!

Cena: 58,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty

Rowerowy dzwonek, któż nie zna jego kształtu i donośnego dźwięku? O tym charakterystycznym akcesorium marzą także mali kolarze. Dzięki niemu mogą oznajmić wszystkim osobom w swoim otoczeniu – Uwaga! Nadjeżdżam! Dlatego też cenione marki oferują dzwonki specjalnie dopasowane do upodobań najmłodszych użytkowników. Wśród nich znaleźć można klasyczne mosiężne konstrukcje idealnie nadające się do pojazdów w stylistyce retro, jak również rowerków z drewna, metalu i tworzyw. Poza nimi dostępne są również wspaniałe serie kolorowych produktów. Należą do nich cylindryczne dzwonki marki Wishbone. Każdy z nich charakteryzuje inna paleta pastelowych barw, a ich powierzchnię ozdabiają piękne wzory. Rodzice mogą pomóc w zamontowaniu akcesorium na kierownicy, co ułatwiają odpowiednio zaprojektowane paski stabilnie podtrzymujące całość w trakcie użytkowania. Specjalnie z myślą o małych dłoniach użytkowników, każdy z dzwonków ma dużą dźwignię, która służy do wydobywania z niego dźwięku. Wystarczy lekko nacisnąć i gotowe, każdy w pobliżu usłyszy, że mały rowerzysta nadjeżdża. Korzystanie z elementów tego rodzaju znacząco poprawia bezpieczeństwo dziecka, które jest w stanie zasygnalizować swoje położenie, co pozwala na uniknięcie kolizji.