Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Amazonas - Hak do montażu foteli wiszących

Amazonas - Hak do montażu foteli wiszących

Kod produktu - 17663

AMAZONAS - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
94,90 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Stan

Posiadanie fotela wiszącego nie ogranicza się wyłącznie do jego kupna, ale też do umiejętnego, bezpiecznego i trwałego zamontowania w stropie. Hak do montażu foteli wiszących Amazonas to produkt, który dzięki swoim właściwościom, doskonale sprawdza się w tej roli. Co warto wiedzieć na jego temat?

Budowa, czyli tworzywo i konstrukcja haka

Prezentowany zestaw do montażu fotela hamakowego składa się z czterech wytrzymałych wkrętów wysokiej jakości, zabudowanego łańcucha wyposażonego w dedykowany haczyk, a także z karabińczyka zabezpieczającego połączenie między hakiem a powierzchnią nośną. Wszystkie te elementy są połączone ze sobą w prosty i funkcjonalny sposób, dzięki czemu prezentują się nowocześnie i minimalistycznie.

Produkt został wykonany w wysokogatunkowej stali, która nie odkształca się i doskonale znosi długotrwałe oddziaływania fizyczne i mechaniczne. Haczyk jest w pełni odporny na działanie wody i innych czynników chemicznych, dzięki czemu nie traci on z biegiem czasu na swej wytrzymałości.

Funkcjonalność - prosty hak i tyle możliwości

Zestaw do mocowania hamaka marki Amazonas, jest detalem w pełni funkcjonalnym i to nawet pomimo swego minimalistycznego kształtu. W skład zestawu wchodzi specjalny łańcuch, za pomocą którego można regulować wysokość położenia fotela wiszącego lub hamaka. Dzięki temu, że wspomniany zestaw posiada obrotową końcówkę, fotel może kręcić się wokół swojej osi bez żadnych ograniczeń (zarówno w lewo jak i w prawo). W procesie produkcji detalu wykorzystano niezwykle trwały stop metalu, dzięki czemu jego struktura nie ulega uszkodzeniu nawet po wielokrotnym obracaniu się fotela wokół własnej osi. 

Produkt codziennego użytku

Zaletą prezentowanego zestawu jest możliwość łatwego zawieszenia konstrukcji fotela, dzięki czemu można w każdej chwili ją zdjąć lub zawiesić na poprzednim miejscu. Poza tym uchwyt wyróżnia się bardzo dużą nośnością, sięgającą nawet 200 kilogramów! Maksymalna długość łańcucha wchodzącego w skład zestawu wynosi 78 cm. Dzięki temu istnieje szerokie spektrum możliwości zamontowania fotela. 

Na uwagę zasługuje również rozstaw poszczególnych wkrętów. Znajdują się one w odległości 5 cm od siebie, co gwarantuje optymalne rozłożenie sił nośnych, które są odpowiedzialne za bezpiecznie zawieszenie fotela lub hamaka.

Podsumowanie

Zestaw do montażu fotela hamakowego wyróżnia się - dzięki swoim parametrom użytkowym - doskonałymi właściwościami nośnymi. Produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla stropów betonowych, które zapewniają optymalne warunki utrzymania zestawu w strukturze nośnej stropu.

17663