Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

BABYBJORN – nakładka na krzesło, Biała

BABYBJORN – nakładka na krzesło, Biała

Kod produktu - 4296

BABYBJORN - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
189,00 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Stan

Nakładka na krzesło

Czy Twoje dziecko wyrosło już ze swojego krzesełka do karmienia? Czy chciałoby siedzieć przy stole na takim samym krześle, jak Ty? Nakładka na krzesło dla dziecka umożliwia i pomaga dziecku usiąść przy stole bez konieczności siedzenia na kolanach dorosłej osoby lub przesuwania się na poduszkach. Twoje dziecko, używając nakładki, siedzi bezpiecznie i komfortowo. Może skupić się na posiłkach i włączać się w to, co dzieje się wokół stołu. Odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia. Dzięki tej funkcjonalnej i w pełni bezpiecznej nakładce dziecko może siedzieć przy stole razem z innymi i nie obawiać się przypadkowych uszkodzeń. Produkt został wykonany z trwałego materiału, zapewnia prawidłową postawę podczas siedzenia i gwarantuje stabilność. Nakładka na krzesło to uniwersalny i przydatny gadżet dla wszystkich dzieci, które już potrafią samodzielnie siedzieć.

Nakładka na krzesło dla dziecka Babybjorn

Babybjorn to ceniona na całym świecie rodzinna firma ze Szwecji. Począwszy od 1961 roku marka rozpoczęła swoją przygodę związaną z produkcją bezpiecznych, innowacyjnych i przede wszystkim wysoko jakościowych akcesoriów dla dzieci, które ułatwiają codzienne życie zarówno dorosłych jak i ich pociech. W Polsce tej firmie zaufało już miliony osób dzięki gwarancji porządnego wykończenia produktów. Z roku na rok zadowolenie konsumentów jest coraz większe, dlatego firma nie zaprzestaje na standardowym asortymencie, a wciąż produkuje coraz to nowsze i lepsze towary. Jednym z nich jest nakładka na krzesło dla dziecka, która doskonale spełnia swoją podstawową funkcję i jest w zupełności bezawaryjna. Mały człowiek będzie mógł się poczuć o wiele bardziej komfortowo dzięki siedzeniu na dużym krześle tak jak jego rodzice.

Bardzo łatwe do utrzymania w czystości

Nowoczesny design wkomponuje się w każde wnętrze. Dodatkowo, nakładka na krzesełko nie ma absolutnie żadnych zakamarków, gdzie mogłyby gromadzić się np. resztki jedzenia. Jednak na białym kolorze nie da się uniknąć plam, które małe rączki dziecka mogą zostawić. W tym przypadku umycie jej nie będzie żadnym problemem. Materiał, z którego nakładka na krzesło Babybjorn jest zrobiona, ułatwia umycie jej z brudów i przy tym nie wpływa na ogólną jakość tego produktu. Ergonomiczna pozycja podczas siedzenia oraz możliwość poczucia się jak dorosły sprawi, że maluch chętniej może sięgać po posiłek. 

Babybjorn nakładka na krzesło - specyfikacja produktu:

    • Nakładka na krzesełko BABYBJÖRN przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć, w wieku od około 3 lat.

    • Montaż: Nakładka na krzesełko jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Ma pasek, dzięki któremu możesz przypiąć ją do krzesła. Wystarczy nakładkę nałożyć na krzesło i usiąść!

    • Materiał: plastik.

    • Wymiary: 35,6 x 36,8 x 14,2 cm.

    • Bezpieczeństwo: ASTM 2640-17.

    • Czyszczenie: Nakładkę należy przecierać czystą, wilgotną tkaniną.

    • Gwarancja 36 miesięcy.

pol_pl_babybjorn-nakladka-na-krzeslo-biala-3767_9.jpg
4296