Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Szklany bidon ze słomką 240 ml, szary, Everyday Baby

Szklany bidon ze słomką 240 ml, szary, Everyday Baby

Kod produktu - 64282

Everyday Baby - Zobacz wszystkie produkty tego producenta

Szklana butelka ze słomką 240ml

BEZ ROZLEWANIA

Dzięki inteligentnej konstrukcji ustnika i słomki, nasza butelka gwarantuje, że nic nie wycieknie.

BARDZO LEKKIE SZKŁO

Butelka wykonana jest z lekkiego szkła wysokiej jakości i jest łatwa do trzymania przez dziecko. Szkło można również łatwo wyczyścić, więc nie musisz poświęcać dużo czasu na zmywanie.

BUTELKA POWLEKANA SILIKONEM

Na zewnątrz butelka pokryta jest cienką półprzezroczystą warstwą silikonu. Dzięki powłoce butelka nie wyśliźnie się łatwo z ręki. Szkło może pęknąć, ale powłoka zapobiega rozsypaniu się odłamków na podłodze. Uszkodzoną butelkę można łatwo wyrzucić bez konieczności sprzątania.

OPIS

Butelka szklana powlekana silikonem pomoże dziecku nauczyć się pić. Butelka jest lekka i ergonomicznie zaprojektowana, aby ułatwić trzymanie w małych dłoniach. Ustnik i słomka z miękkiego silikonu pozwalają dziecku pić, ile chce w pozycji pionowej lub na odwrót? Cokolwiek to będzie, nie musisz się martwić plamami na ubraniach czy podłogach - nasza butelka ze słomą gwarantuje, że nic się nie rozleje!

Oczywiście nasza słomkowa butelka jest również bezpiecznym wyborem. Nie zawiera BPA i innych szkodliwych substancji. A dla dodatkowego bezpieczeństwa butelka ma zintegrowaną warstwę silikonu, dzięki czemu nie pęka i rozsypuje, jeśli się stłucze szkło.

Cechy i zalety:

Wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego

Powlekane silikonem

Bez wycieków

Bardzo lekka

Ergonomiczny styl

Słomki i ustnik z miękkiego silikonu klasy medycznej

Bez BPA, BPF, BPS i ftalanów

Testowany przez Intertek

Spełnia wymagania normy europejskiej EN 14350

Jedno opakowanie zawiera 1 szklaną butelkę, 1 nakrętkę, 1 osłonkę, 1 ustnik i 1 słomkę.

Kuchenka mikrofalowa: Tak

Piekarnik: Nie

Zmywarka: Tak

Sterylizator parowy: Tak

Sterylizacja: Tak

INSTRUKCJA

STERYLIZACJA - PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM

Przed pierwszym użyciem butelki należy ją wysterylizować. Zalecamy włożenie butelki i jej części do dużego garnka z wrzącą wodą. Następnie przykryj pokrywką i gotuj przez co najmniej pięć minut.

CZYSZCZENIE

Szklana butelka ze słomką może być myta w zmywarce i wytrzymuje sterylizację w wysokiej temperaturze.

Podczas czyszczenia butelki i jej części, zarówno ręcznie, w zmywarce, jak i podczas sterylizacji, należy ją rozebrać i umyć każdą część (butelkę, ustnik, słomkę, nakrętkę, nakładkę) osobno.W przypadku mycia ręcznego dokładnie umyj każdą część w świeżej wodzie i płynie do mycia naczyń. Następnie opłucz butelkę i jej części w świeżej bieżącej wodzie, aby usunąć wszystkie bąbelki i detergent.

Butelkę ze słomką należy zawsze czyścić po użyciu.

SUSZENIE

Umieść butelkę i jej części na stojaku do suszenia. Upewnij się, że znajduje się w dobrze wentylowanym miejscu i pozwól, aby wszystkie części dokładnie wyschły. Jeśli pozostanie wilgoć, może to powodować pleśń i grzyby

PRZECHOWYWANIE

Przechowuj butelkę i jej części w zamkniętym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej. Nie wystawiaj butelki ani jej części na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować uszkodzenie elementów.

Używanie i pielęgnacja:

Nie pozwól dziecku pić z butelki bez opieki.

Nie pozwól dziecku chodzić ani biegać z butelką. Szklane butelki mogą pęknąć. Powłoka silikonowa jest ochronna, ale nie gwarantuje, że butelka się nie stłucze.

Butelkę i wszystkie jej części należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawsze należy myć ręce ciepłą wodą z mydłem przed kontaktem z butelką lub karmieniem dziecka.

Przed każdym użyciem sprawdź szklaną butelkę i pociągnij ustnik i słomkę we wszystkich kierunkach. Jeśli na szkle pojawią się pęknięcia lub uszkodzenia, natychmiast wyrzuć butelkę. Wyrzuć ustnik i słomkę przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub zużycia.

Nigdy nie używaj słomki jako smoczka uspokajającego.

Ciągłe i długotrwałe ssanie płynów może prowadzić do próchnicy.

Ustnik i słomkę należy wymienić po dwóch miesiącach ze względów bezpieczeństwa.

Podczas podgrzewania płynu w kuchence mikrofalowej należy pamiętać, że z butelki należy usunąć zakrętkę, pierścień gwintowany, ustnik i słomkę.

Zawsze sprawdzaj temperaturę płynu przed użyciem butelki.

DODATKOWE INFORMACJE

Wymiary: 67x67x152 mm

Waga: 164 g

Materiał: silikon + szkło borokrzemowe

Słomka: silikon medyczny

Dostępne kolory: różowy, szary, miętowy

64282