Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Melissa&Doug® - Duża obora ze zwierzętami

Melissa&Doug® - Duża obora ze zwierzętami

Kod produktu - 17804

Melissa&Doug® - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
167,92 zł 199,90 zł Zaoszczędź 16%
Stan

Dzieci uwielbiają zabawki, dzięki którym mogą wcielić się w różne role – w tym wypadku, farmera

Drewniana obora jest duża i posiada piętro. Można ją otwierać na boki, dzięki czemu dziecku łatwiej jest się bawić w jej wnętrzu. W górnej części zamontowany jest specjalny uchwyt służący do przenoszenia zabawki. Boczne wrota są otwierane. Do zestawu dołączonych zostało 7 zwierząt wiejskich takich jak koń, krowa, świnia, owca, koza, pies oraz indyk. Poza tym obora posiada dodatkowy płotek do zrobienia zagrody oraz drabinę.

Zabawka dedykowana jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wyjątkowa, zabawkowa obora wraz ze zwierzątkami to genialna propozycja dla dzieci, pozwala rozwijać ich kreatywność, zachęca do poznawania nowych zwierząt uczy logicznego myślenia. Jest to także doskonała okazja, by przy wspólnej zabawie przekazać dziecku nieco wiedzy na temat wsi, różnych pór roku oraz hodowli zwierząt.

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, figurki zwierząt wyglądają bardzo realnie, przenosząc maluchy w świat wyobraźni. W zestawie znajdziemy również figurki zwierząt domowych, wiernego stróża podwórka, ulubionego kompana dziecięcych zabaw, pieska, który będzie pilnował zwierząt hodowlanych. Zabawki, które przedstawiają zwierzątka na wsi, są idealnym pomysłem na prezent dla maluchów, zapewnimy im moc wrażeń i przeniesiemy w sielski klimat ukochanej wsi.

  • Wymiary: 26,5 x 19 x 22,5 cm
  • Deklaracja zgodności CE
17804