Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Dorel Polska - Maxi-Cosi - Tobifix Nomad Blue fotelik samochodowy 2018

Maxi-Cosi - Tobifix Nomad Blue fotelik samochodowy 2018

Maxi-Cosi - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
704,25 zł 939,00 zł Zaoszczędź 25%
Stan

Jako rodzic pragniesz, aby woje dziecko było zawsze bezpieczne w podróży, nawet gdy zachodzi potrzeba zmiany samochodu. TobiFix od Maxi-Cosi zainstalujesz w swoim samochodzie prostym kliknięciem złączy systemu ISOFIX, a uprząż i zagłówek dopasują się do rosnącego dziecka.

Montaż

Preferujesz fotelik dziecięcy, który zainstalujesz z użyciem złączy ISOFIX? Fotelik TobiFix od Maxi-Cosi wykorzystuje właśnie ten bezpieczny sposób montażu. Instrukcja obsługi krok po kroku objaśni, jak poprawnie połączyć fotelik z punktami montażowymi ISOFIX w Twoim samochodzie.

Po zakończeniu procesu montażu z użyciem ISOFIX fotelik pozostanie w samochodzie. Dzięki temu przed podróżą wystarczy posadzić w nim Twojego malucha i zapiąć uprząż.

Czy wiesz, że połączenie ISOFIX dodatkowo stabilizuje fotelik samochodowy? Nawet jeśli Twoje dziecko nie korzysta akurat z fotelika, jest on bardziej stabilny niż w przypadku użycia pasa bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Nasze innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i umożliwiają bezpieczne, rodzinne podróżowanie każdego dnia.

Fotelik TobiFix posiada System ochrony bocznej, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku uderzenia bocznego. System ten zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia.

Fotelik samochodowy ISOFIX

Fotelik TobiFix od Maxi-Cosi chroni Twoje dziecko w podróży, a dodatkowo jest wygodny i łatwy w użytkowaniu dla rodziców dzięki montażowi ISOFIX. Nie bez znaczenia pozostają kolorowe znaczniki na foteliku, które wskazują, czy został on poprawnie połączony z punktami montażowymi ISOFIX. Takie wizualne potwierdzenie upewnia rodziców, że wszystko jest w porządku oraz minimalizuje ryzyko niepoprawnego montażu.

Fotelik TobiFix rośnie razem z Twoim dzieckiem. Uprząż oraz zagłówek można w prosty sposób dostosować, aby zapewnić Twojemu dziecku idealne dopasowanie aż do 4 roku życia. TobiFix oferuje 3 opcje regulacji pochylenia siedziska od pozycji siedzącej, po przeznaczoną do spania.

Zdejmowany pokrowiec

Ponieważ w podróży Twoje dziecko może źle się poczuć, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, pokrowiec fotelika Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i nadaje się do prania w pralce.

Maxi-Cosi
75693