Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Matchstick Monkey Light Blue Gryzak Masujący ze Szczoteczką

Matchstick Monkey Light Blue Gryzak Masujący ze Szczoteczką

Kod produktu - 1242

Matchstick Monkey - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
69,99 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Stan

Ulga dla ząbkującego malucha

Gryzak dla niemowlaka Matchstick Monkey to sprzymierzeniec każdego dziecka, któremu zaczynają wyrzynać się ząbki. Sympatyczny gryzak-małpka łagodzi podrażnienia dziąseł i uczy malucha korzystania ze szczoteczki. Silikonowe gryzaki są w pełni antyalergiczne - przed pierwszym użyciem wystarczy go przemyć i gotowe! 

Uniwersalny gryzak-szczoteczka

Gryzak dla niemowlaka posiada miękką, silikonową szczoteczkę, idealnie nadającą się do masowania dziąseł i wyrzynających się ząbków. Bez problemu można na nią nałożyć chłodzącą pastę bądź żel, która zwiększy ulgę. Sympatyczny gryzak dla dzieci w 3D zachęca do częstego używania. Niebanalna stylistyka przyciąga zainteresowanie oraz namawia do używania. Gryzaki silikonowe Matchstick Monkey nie zawierają absolutnie żadnych szkodliwych substancji, o czym świadczy m in. certyfikat FDA, czyli Amerykańskiej Federalnej Agencji Żywności i Leków. 

Zdrowe dziąsła niemowląt

Odpowiednio zaprojektowany gryzak-szoteczka Monkey Matchstick poprawia ukrwienie dziąseł w czasie ząbkowania. Znacząco przekłada się to na zmniejszenie bólu, powodowanego wyrzynaniem się pierwszych zębów. Dodatkowo gryzak dla niemowląt ze szczoteczką przysposabia maluchy do przyszłego, codziennego czyszczenia zębów i dbania o ich dobry stan. 

Informacje szczegółowe:

Gryzak można myć w zmywarce

Przed pierwszym użyciem należy przemyć gryzak ciepłą wodą z mydłem

Przed każdym użyciem należy sprawdzać jego stan

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń nie wolno podawać gryzaka dziecku.

WAŻNE

Nigdy nie pozostawiaj gryzaka masującego ze szczoteczką w nasłonecznionym lub nagrzanym miejscu, w płynach lub urządzeniach dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane, ponieważ może to skutkować jego zniszczeniem.  

Gryzak może być używany wyłącznie pod nadzorem dorosłych

Produkt ANTY ALERGICZNY

Ocena przedmiotu:
5 średnia na podstawie 4 oceny.
Ocena
Przez Iwona dnia 2020-04-09

Gryzaczek na plus

Trudno znaleźć właściwy gryzak dla dziecka. Moje dziecko dosyć szybko zaczęło interesować się twardymi przedmiotami, które mogłoby włożyć do buzi. O dziwo było bardzo spokojne podczas ząbkowania, przy czym widać było, że dziąsełka zaczynają swędzieć i zdecydowaliśmy się z mężem właśnie na taki gryzak. Kuba świetnie się bawi małpką i w końcu ma bezpieczną zabawkę, którą może włożyć do buzi. Gryzienie jej widocznie przynosi mu ulgę, dzięki gryzakowi udało nam się jak dotąd bez najmniejszego problemu przejść przez ząbkowanie. Małpka ma miły dla oka kolor, dbamy o to, by była zawsze czysta, ale nie zabraniamy Kubie się nią bawić tak jak chce – oczywiście tylko w domu i w wózku. Gryzak bardzo nam się przydaje i z pewnością polecilibyśmy go wszystkim rodzicom. Dzieci ząbkują w różnym wieku, ale na pewno każdemu z nich przyda się coś takiego, żeby ćwiczyć ząbki i ulżyć podczas pierwszego swędzenia. Czasami bywa to w końcu bolesne. Gdy będziemy mieli kolejne dziecko, zaopatrzymy się wcześniej w taki gryzaczek.

Ocena
Przez Iga dnia 2020-04-09

Bardzo dobry

Bardzo dobry gryzak jak za tę cenę

Ocena
Przez Igor dnia 2020-04-09

Pomaga

My z Bartkiem mieliśmy poro problemów, gdy zaczęły mu się wyżynać zęby. Nocne wstawianie, wiele nieprzespanych nocy. Nie wiedzieliśmy z żoną co robić, bo rano trzeba było przecież wstawać do pracy, a byliśmy wyczerpani. Stosowaliśmy wcześniej różne gryzaki, ale dopiero znajomi polecili nam taki z małpką. Bardzo nam ułatwił życie, bo Bartek zaczął w końcu lepiej sypiać i żona wstawała już tylko w porze karmienia staramy się żeby małpka zawsze była pod ręką, bo ze swędzącymi dziąsłami nigdy nie wiadomo. Teraz tak mu nie dokuczają żadne problemy z dziąsłami, ale staramy się mieć zawsze rękę na pulsie. Gryzaczek leży też w nocy przy łóżeczku, gdyby niespodziewanie małpka nagle stała się wyjątkowo potrzebna. W ciągu dnia ząbkowanie już tak nie przeszkadza Bartkowi, a my też jesteśmy bardziej wypoczęci. Na pewno nie możemy na nasz gryzak narzekać, idealnie spełnił i nadal spełnia swoje zadanie i pewnie jeszcze jakiś czas będziemy z niego korzystać. Nie wiem czy taki sprzęt się zużywa, ale koszt też nie jest wysoki, więc w razie gdybyśmy zauważyli że się psuje, będziemy mogli szybko zamówić kolejny.

Ocena
Przez Sylwia dnia 2020-04-09

Najlepszy

Najlepszy gryzak jaki mieliśmy :)

Napisz recenzję !

1242