Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Mimijo - Gryzak donut czarny koralik

Mimijo - Gryzak donut czarny koralik

Kod produktu - 19762

Mimijo - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
39,99 zł
Stan

Dzięki zawieszkom mamy gwarancję, że użytkowany przez malucha smoczek nie znajdzie się nagle na ziemi. To dość poważny problem – zwłaszcza na spacerach i w podróży, kiedy nie mamy możliwości zdezynfekowania go. Właśnie dlatego warto sięgnąć po zawieszkę, która skutecznie rozwiązuje ten kłopot. Nasze silikonowe gryzaki idealnie nadają się dla dzieci i matek w podróży i rosną wraz z ząbkującym dzieckiem zmieniającym się z noworodka w raczkującego szkraba. Takie rozwiązanie pomaga nie tylko uśmierzyć ból towarzyszący ząbkowani, ale również skupić dziecięcą uwagę na jednym akcesorium.

Wykorzystanie spożywczego silikonu powoduje, że akcesorium jest całkowicie bezpieczne dla maluchów. Wyposażone jest w miękkie, nadające się do żucia koraliki. Doskonale sprawdzą się one w przypadku obolałych dziąseł, z których wychodzą małe ząbki. Okrągłe koraliki mają szary kolor, a największy z nich w kolorze czarnym ma kanciasty kształt.

Dostępne są w wielu wyjątkowych, modnych wzorach. W ofercie posiadamy również inne wersje kolorystyczne, inne modele gryzaków, zawieszki i korale.

Wykonane ręcznie w Czechach. Zgodne z wymogami normy europejskiej EN71 i z certyfikatem CE.

Przed użyciem zawsze sprawdź stan produktu (pod kątem zużycia).

Czyszczenie: myć mydłem i ciepłą wodą. Pozostawić do wyschnięcia.

Nie zostawiaj dziecka z którymkolwiek z produktów do ząbkowania bez opieki.

Wiek: 0+

Wymiary: 10 x 7cm

Referencja: MG202

Deklaracja zgodności CE

19762