Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Drewniane akcesoria do kolejki - Leśy Tunel, Tender Leaf Toys tender leaf toys

Drewniane akcesoria do kolejki - Leśy Tunel, Tender Leaf Toys

Kod produktu - 116655

tender leaf toys - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
60,45 zł 65,00 zł Zaoszczędź 7%
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Drewniane akcesoria do kolejki - Leśny Tunel, Tender Leaf Toys Drewniane akcesoria do kolejki!

Zestaw składa się z czterech elementów - tunelu, otaczających go drzew oraz sowy i jej leśnego domku.   Piękna kolorystyka i dbałość o najdrobniejszy szczegół sprawi, że to akcesorium będzie wspaniałym uzupełnieniem naszych zestawów drewnianych kolejek.

Nasze zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego. Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci. 

Wszystkie etapy produkcji zabawek Tender Leaf Toys odbywają się w jednym miejscu, z najwyższą dbałością o środowisko – w egzotycznej Indonezji, kraju słynącym z poszanowania dla własnej kultury i zasobów naturalnych.

Zestaw zawiera:

  • Tunel
  • Drzewka
  • Sowa
  • Domek dla sowy 

Wymiary zabawki:

  • 14.7 x 2.5 x 16.5 cm

Wymiary opakowania:

  • 16.5 x 3.5 x 18.7 cm 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.  

116655