Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

BabyBigjigs - Duże literki do układania

BabyBigjigs - Duże literki do układania

Kod produktu - 16869

BabyBigjigs - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
59,54 zł 66,90 zł Zaoszczędź 11%
Stan

Duże literki do układania może być używany jako sorter, pomoc w nauce rozpoznawania literek i kolorów, jak również zabawka wzmacniająca sprawność manualną dziecka. Całość wykonana jest z drewna, a nie z plastiku, jak wiele dziecięcych zabawek, dzięki czemu nie będzie się psuła, niszczyła, nawet jeśli będzie używana codziennie w przedszkolach czy gabinetach logopedycznych.

Kolorowe literki z drewna

Zestaw składa się w drewnianej planszy i 26 literek w 13 kolorach. Każdy otworek na planszy ma dokładnie ten sam kolor, jak odpowiadająca mu literka. Dzięki temu dziecku łatwiej jest umieścić literkę na właściwym miejscu. Literki są duże, więc nawet małe dziecko nie będzie miało problemu z ich złapaniem. Literki można stosować także poza planszą, np. układając z nich napisy na biurku podczas nauki czytania.

Zabawka nie zawiera polskich znaków.

Wymiary podstawy: 27,5 x 27,5cm

Wymiary kostki-literki: 4 x 3-4,5cm

Wiek: 18mcy+

16869