Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Bigjigs - Drewniana Arka Noego

Bigjigs - Drewniana Arka Noego

Kod produktu - 16901

Bigjigs - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
95,37 zł Najniższa cena w ostatnich 30 dniach 114,90 zł Zaoszczędź 17%
Wysyłka w 24h! - w magazynie 2 produkty
Stan

Drewniana Arka Noego to ciekawa propozycja dla najmłodszych. Arka może być zwykłą zabawką, statkiem pełnym zwierzaków, którym dzieci będą chętnie się bawiły. Sprawdzi się jako sorter, ponieważ każdy zwierzak oraz Noe z żoną mają swoje przypisane miejsce na statku, gdzie należy je umieścić. Dla starszych dzieci Arka może przydać się na lekcjach religii i poznawaniu opowieści biblijnej o potopie i Arce Noego.

Jak zbudowana jest Arka Noego?

Statek ma równą podstawę, dzięki czemu będzie stabilnie stał na każdym podłożu. Daszek Arki można zdjąć, pod spodem znajduje się uchwyt ułatwiający przenoszenie zabawki. Statek posiada otwieraną klapę, po której Noe i zwierzaki mogą wchodzić na podkład. Na burcie statku znajduje się figurka delfinka, którą można przesuwać. Postacie zwierząt mają przyczepione magnesy, dzięki czemu można przymocować je w różnych miejscach na Arce, a także można je wykorzystać jako magnesy na lodówkę.

W skład zestawy wchodzi drewniana Arka, postaci Noego i jego żony, a także 14 figurek zwierząt.

Wymiary: po złożeniu: 34 x 23 x 16cm

Materiał: lakierowane drewno

Wiek : 3+

16901