Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

📣 BLACK WEEK w Bamboli

przeceniamy ponad 5000 produktów!

KLIKNIJ do 30.11.2022

🛒 Zapraszamy
do zakupów!

.

BigjigsRail - Wagonik literka F

BigjigsRail - Wagonik literka F

Kod produktu - 16926

BigjigsRail - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
11,99 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Wagonik literka F

Aby zabawa kolejką była jeszcze bardziej atrakcyjna, stworzono literowe wagoniki, wśród których nie mogło zabraknąć dużego F. To jeden z elementów, z których złożyć można na przykład imię dziecka – Filip, Franek czy Felicja z pewnością się ucieszą. Co ważne, wagonik z literką F jest kompatybilny z kolejkami i akcesoriami wszystkich znanych marek, takich jak: IKEA, Little Steps, Woodyland, Goki, Legler, Brio, ELC, Eichhorn, Tesco czy Carousel.

Wagonik F do dziecięcej kolejki

Kolorowy wagonik z F-kształtnym elementem powstał z lakierowanego drewna o wysokiej wytrzymałości. Umieszczona na podstawie literka dostępna jest w wielu barwach – większe zamówienie jest kompletowane tak, aby uzyskać jak najwięcej barw w zestawie. Zabawkę przeznaczono dla dzieci, które skończyły trzy latka.

Najważniejsze informacje:
  • Wagonik jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3+
  • Materiał: lakierowane drewno
  • Literka występuje w jednym z kilku kolorów
  • Wymiary wagonika: ok. 7,5 x 6,5 x 3,5 cm
  • Kompatybilność z kolejkami oraz akcesoriami IKEA, Little Steps, Woodyland, Goki, Legler, Brio, ELC, Eichhorn, Tesco, Carousel i nie tylko
16926