Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

BigjigsRail - Wagonik literka K

BigjigsRail - Wagonik literka K

BigjigsRail - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
11,99 zł
Stan

Wagonik literka K

Umieszczona na wagoniku kolorowa literka K doskonale nadaje się jako element barwnego napisu – dzięki połączeniu go z innymi częściami za lokomotywą ukaże się imię dziecka, ulubionej postaci z bajki czy domowego pupila. Warto podkreślić, że wagonik z literką K jest kompatybilny z akcesoriami i kolejkami popularnych firm, w tym: Brio, Little Steps, Goki, IKEA, Woodyland, Legler, ELC, Eichhorn, Tesco czy Carousel.

Literka K do kolejki Brio, Goki czy IKEA

Na podstawce wagonika umieszczono K-kształtny element w jednej z kilku barw. Jeśli zamówienie złożono na kilka literek, są one dobierane tak, aby kolorów pojawiło się jak najwięcej. Lakierowane drewno, z którego zrobiono zabawkę jest niezwykle odporne na dziecięce rzucanie wagonika.

Kolorowy wagonik z literką K:
  • Odpowiedni dla maluchów w wieku 3+
  • Materiał: drewno
  • Wysoce odporny lakier w jednym z kilku kolorów
  • Wymiary wagonika: ok. 7,5 x 6,5 x 3,5 cm
  • Kompatybilność z kolejkami oraz akcesoriami marek: ELC, Legler, IKEA, Woodyland, Goki, Brio, Eichhorn, Tesco, Carousel czy Little Steps
16931