Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Wood Trick - Puzzle mechaniczne quad

Wood Trick - Puzzle mechaniczne quad

Kod produktu - 19140

Wood Trick - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
124,90 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Dzieci często marzą o przejechaniu się na prawdziwym quadzie. Tym, którzy nie mają dostępu do tego prawdziwego czterokołowca, marka Wood Trick postanowiła go nieco przybliżyć w nie mniej ciekawej formie.

Ta marka zdążyła przyzwyczaić już klientów do interesujących puzzli 3D, które poza ogromną frajdą z układania gwarantują również doskonały model.

To doskonała propozycja prezentowa dla każdego entuzjasty czterech kółek.

Co ciekawe, po złożeniu, wystarczy opuścić nieco odpowiednią dźwignię tak, aby znalazła się na poziomie oznaczonym literką „P”, kilka razy przejechać pojazdem do tyłu, aby nakręcić cały mechanizm (tak jak np. w dziecięcych zabawkach) następnie wystarczy podnieść dźwignię na poziom „D”, puścić i patrzeć jak quad samodzielnie jedzie.

Ta w pełni ekologiczna i drewniana zabawka została wykonana z elementów w kolorze surowego drewna, zatem młody konstruktor może bez przeszkód ozdobić go według własnego uznania.

Zestaw składa się z drewnianych paneli ze sklejki z naciętymi elementami, które należy wypchnąć przed montażem oraz dokładnej obrazkowej instrukcji krok po kroku.

Wszystkie elementy w zestawie zostały ponumerowane tak, aby podczas składania nie pomylić części. Podczas montażu mogą się przydać małe nożyczki lub nożyk, które mogą być pomocne przy przycinaniu wykałaczek.

Zestaw polecany do szkół i na warsztaty w ramach zajęć z podstaw mechaniki, modelarstwa czy techniki.

Wiek: 14+

Materiał: sklejka szlifowana bez formaldehydu,

Liczba elementów: 165szt.

Wymiary modelu: 18 x 10 x 9,5cm

Wymiary opakowania: 18,5 x 36,5cm x 3,5

Model kolekcjonerski

19140