Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Jeździk Goki biała wyścigówka Biała Strzała

Goki® - Jeździk Goki biała wyścigówka Biała Strzała

Kod produktu - 19718

Goki® - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
356,82 zł 429,90 zł Zaoszczędź 17%
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Jeździk Goki to produkt funkcjonalny, wytrzymały, a zarazem atrakcyjny pod względem wizualnym. Nieprzeciętna jakość wykonania sprawia, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Jest to model, który może być użytkowany już od pierwszych miesięcy życia. Z pewnością posłuży on przez długi czas - maksymalny udźwig wynosi 25 kg. Produkt w tylu retro przypomina swoją stylistyką oldskulową wyścigówkę. Na specjalną uwagę zasługuje również wygodne siedzisko oraz kierownica umożliwiająca kierowanie.

Solidna konstrukcja

Jeździk retro Goki polecany jest osobom, które stawiają na mocne i wytrzymałe konstrukcje. Opisywany pojazd został wykonany z certyfikowanych, a zarazem w stu procentach bezpiecznych tworzyw. Właśnie dlatego zachowa on swoją pierwotną formę pomimo intensywnego użytkowania. Nawet najdrobniejsze detale zostały maksymalne dopracowane, a więc nie trzeba obawiać się niedociągnięć, czy też mankamentów. Metalowa powierzchnia została kompleksowo zabezpieczona przed korozją, co redukuj prawdopodobieństwo pojawienia się ognisk rdzy. Warto zaznaczyć, że opisywany Goki jeździk  jest ergonomiczny i nie stwarza zagrożenia dla malucha. Dziecko może przyjąć dogodną, a zarazem bezpieczną postawę, co stanowi niewątpliwą zaletę. Eksploatacja nie obciążą rozwijającego się układu kostnego.

Nieprzeciętna rozrywka

Goka samochodzik zachęca do aktywności fizycznej oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest on również źródłem nieprzeciętnej radości. Maluch może się wyszaleć i rozładować nadmiar energii. Kierowanie pojazdem jest niezwykle łatwe, a więc nawet dzieci nieposiadające doświadczenia poradzą sobie z tym zadaniem. Bez większych trudności można opanować nowe umiejętności. Dodatkowym atutem jest fakt, że konstrukcja jest stabilna, a ryzyko przewrócenia się (np. podczas skręcania) znajduje się na bardzo niskim poziomie. Koła znakomicie przylegają do podłoża, a więc jeździk sprawdzi się nawet podczas jazdy po śliskiej i mokrej nawierzchni. 

Optymalna waga

Opisywany pojazd posiada ekologiczny napęd. Dziecko za pomocą nóg wprawia samochodzik w ruch. W ten sposób rozwija swoje umiejętności motoryczne, a także wzmacnia kondycję. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że prezentowany model nie jest zbyt ciężki, a więc nie będzie stanowił obciążenia dla szkraba. Wykonywanie manewrów będzie obywać się płynnie. W kierowanie jeździkiem nie trzeba wkładać ogromnej ilości energii, a więc dla smyka będzie to czysta przyjemność. Produkt można bez trudu utrzymać w czystości, a usunięcie zabrudzeń to kwestia kilku minut.

Maksymalna waga dziecka - 25 kg

Wymiary: 73.5 x 35 x 40cm

Wysokość od powierzchni do siodełka ok 24 cm

Średnica koła: 20 cm

Wymiary opakowania: 80 x 18 x 22,5cm

Waga produktu - 5.9 kg

Wiek: 1 +

Referencja:14175G

Deklaracja zgodności CE

19718