Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Mima Zigi - Bo - Ovi - Krzesełko Mima Moon 2G - stelaż + podnóżek - biały

Mima Zigi - Bo - Ovi - Krzesełko Mima Moon 2G - stelaż + podnóżek - biały

Kod produktu - 98231

Mima Zigi - Bo - Ovi - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
1 839,00 zł
Produkt aktualnie niedostępny
Stan

Moon to idealne i wielofunkcyjne krzesełko – to produkt 3w1, który jednocześnie jest leżaczkiem dla niemowlaka (0-6 miesięcy), wysokim krzesełkiem do karmienia (6-36 miesięcy) oraz krzesełkiem dla juniora (36 miesięcy do 45 kg). Dziecko będzie więc w nim spało jako niemowlę a po jakimś czasie siedziało na nim przy biurku podczas nauki pierwszych słówek i liczb.

Dzięki łatwej zmianie wysokości można je szybko dopasowywać do wzrostu i wagi dziecka, które szybko się zwiększają w jego pierwszych latach życia. Krzesełko Mima Moon będzie towarzyszyło maluchowi przez całe jego wczesne dzieciństwo, zmieniając swój wygląd wraz z nim.

Innowacyjny design sprawia, że krzesełko dla maluszka można szybko zmienić w takie dopasowane idealnie dla juniora, poprzez wyjęcie wkładki siedziska. Zmiany trybu sprawiają, że mebel zyskuje całkowicie nowy wygląd, dzięki czemu wystrój pomieszczenia również na tym zyskuje. Krzesełko Mima Moon idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

Elegancki wygląd i wykonanie z przezroczystego tworzywa daje poczucie czystości i lekkości, które tak bardzo kojarzą się z dziećmi. Białe krzesełko do karmienia pasuje idealnie do jasnych przestrzeni, w których zarówno mamy, jak i maluszki czują się spokojnie i błogo.

Ulepszenia i zmiany w stosunku do poprzednika:

  • mocniejszy i stabilniejszy
  • krzesełko jest wyższe poprzez wydłużenie cylindra podstawy
  • najniższa pozycja krzesełka jest wyższa o 8.0 cm, wynosi 79.0 cm
  • minimalna i maksymalna wysokość tacki zmieniona poprzez wydłużenie cylindra podstawy – max. 89.0 cm, min. 71.0 cm.
98231