Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Dooky - Uniwersalna osłonka do wózka i fotelika San Marino

Dooky - Uniwersalna osłonka do wózka i fotelika San Marino

Kod produktu - 179750

Dooky - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
109,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Dzięki uniwersalnej osłonce Dooky stworzysz spokojne i ciche środowisko dla swojego dziecka. Światło, wiatr, hałas, lekki deszcz i inne wpływy otoczenia są filtrowane. Osłonka Dooky jest uniwersalna i łatwo ją dopasować w kilka sekund do wózka, spacerówki, buggy i fotelika samochodowego 0+! Wykonana jest z wysokiej jakości, miękkiej, wygodnej bawełny z certyfikatem Oeko-Tex i można ją prać w pralce.

Uniwersalna osłonka jest rekomendowana przez międzynarodowy instytut badawczy TÜV jako jedna z najbezpieczniejszych opcji zapobiegających przegrzaniu.

Unikalny i opatentowany system umożliwia regulację pokrowca na dowolnej wysokości za pomocą rzepów. Kiedy dziecko śpi, można go zwinąć do końca w dół, aby zapewnić cień i ciszę, kiedy się budzi, można go zwinąć do połowy lub do końca w górę, aby zapewnić kontakt wzrokowy.

Osłonkę można łatwo zamocować, przesuwając 5 dołączonych pierścieni na daszku wózka/wózka lub uchwycie fotelika samochodowego. Dzięki dodatkowym wiązaniom na dole można łatwo zabezpieczyć osłonkę, chroniąc dziecko przed silnym wiatrem.

Zapewnia ochronę UPF40+ i blokuje 95% szkodliwych promieni UVA i UVB. Zapobiega przegrzaniu, zapewniając jednocześnie odpowiednią wentylację.

Wzory i kolory doskonale pasują do innych produktów Dooky.

Uniwersalna osłonka: pasuje do większości marek i modeli

Zapewnia spokój i komfort dla Twojego dziecka

Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV/słonecznym (UPF40+)

Regulowana wysokość, zapobiega przegrzaniu

Dopasowuje się w kilka sekund

Można prać w pralce

Miękka tkanina i wygodna w użyciu

Bawełna Oeko-Tex

Pierścienie do mocowania wykonane w 100% z POM

Zgodność z BSCI (np. odpowiedzialność społeczna, sprawiedliwy handel, brak pracy dzieci, przyjazny dla środowiska)

Wegańskie (do produkcji tego produktu nie użyto żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego)

Produkt bezpieczny dla Twojego dziecka, ponieważ został przetestowany przez TÜV, SGS i Intertek. Np. na pigmenty, chemikalia i łatwopalność. Nie użyto więc żadnych pigmentów azowych, formaldehydu ani innych szkodliwych lub zakazanych substancji.

Zgodność z ASTM F1917-12 i EN71 part9:2005 + A1:2007 oraz EN14362-1:2012 i EN14362-3:2012.

Opatentowana konstrukcja

Dooky
179750