Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Close, Pop-in Zestaw 10 pieluszek BAMBOO V2 - żywe kolory CLOSE

Close, Pop-in Zestaw 10 pieluszek BAMBOO V2 - żywe kolory

CLOSE - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
898,63 zł 955,99 zł Zaoszczędź 6%
Stan

W skład zestawu wchodzi 10 pieluszek w 5 kolorach, 3 grube wkładki na noc, 80 ulegających biodegradacji papierków jednorazowych, torba na mokre pieluszki.

Do produkcji najnowszych pieluszek Pop-In użyto plastikowych butelek z recyklingu. Jest to świetna, przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych pieluszek. 

Co charakteryzuje nowe pieluszki Close?

Rosną wraz z dzieckiem - dzieki napom można je łatwo dostosować do właściwego rozmiaru. Są odpowiednie dla dzieci o wadze od 3,18 kg do 16 kg. Miękka, elastyczna talia i łatwe zapięcie dla szybkich zmian. Podwójne kliny wokół nóżek chroniące przed wyciekami. Możliwość dopasowania chłonności oraz szybsze suszenie dzięki wyjmowanym wkładkom. Wkładka na noc pozwala utrzymać suchość nawet do 12 godzin. Łatwe w utrzymaniu, wystarczy prać w 60 stopniach, bez namaczania.  W razie potrzeby, sporadycznie wkłady można suszyć w suszarce. Bambus, z którego są wykonane wkładki, jest antybakteryjny, oddychający i niezwykle chłonny. Wykonane przy użyciu plastikowych butelek z recyklingu. Pieluszki Pop-in generacji V2 nie są kompatybilne z poprzednimi wersjami Pop-in.

Wiele czynników może wpływać na kolor pieluszek i wkładek po ich użyciu, dlatego nie są one objęte gwarancją. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na funkcjonalność produktu. Ciemne kolory należy prać osobno.

 

47829