Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

BIBS 2-PACK S BLUSH & BABY PINK Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea

BIBS 2-PACK S BLUSH & BABY PINK Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea

BIBS - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
36,31 zł 39,90 zł Zaoszczędź 9%
Produkt chwilowo niedostępny
Stan

Bibs 2 pack to zestaw dwóch smoczków przeznaczonych do uspokajania Twojej malutkiej pociechy. Są one wykonane z0 organicznego materiału i nie stanowią zagrożenia w wystąpieniu niepożądanych zachowań organizmu dziecka. Smoczek bibs dwupak to świetna opcja dla nowonarodzonych maluszków, które mają odruch ssania. Daje im to uspokojenie i pozwala zasnąć. Dodatkowo smoczek bibs 2 pack jest w odcieniach różu, a więc może być przeznaczony dla dziewczynek. Smoczek jest bardzo elastyczny i pozwala przejść ząbkowanie w miarę łagodny sposób. 

Dlaczego warto zakupić smoczki Bibs 2 pack?

Jak wiadomo małe dzieci wszystko odczuwają mocniej, ale nie mogą nam tego zakomunikować słownie. Płacz jest sygnałem alarmującym, że coś jest nie w porządku. Aby dziecko było spokojne i dało się położyć spać warto zapewnić mu smoczki. Wszystkie maluszki pokochały tą rzecz odkąd pojawiła się ona na rynku sprzedaży artykułów dziecięcych. Jest to niezawodny produkt, który daje możliwość uspokojenia niemowlęcia i zapewnienia mu komfortu. Wielu rodziców stara się jak najszybciej odzwyczajać maleństwo od smoczka, co jest błędem. Kauczuk, w który wgryza się dziecko przypomina mu pierś mamy. Jak wiadomo dziecko jest najbliżej ze swoją rodzicielką, a więc stają się one nierozłączne z nią na pierwszych etapach życia. Podczas ząbkowania również potrzebują one czegoś co ułatwi wyjście kości na powierzchnię dziąseł oraz złagodzi ból. 

Firma Bibs wspiera rodziców

Nawet najbardziej troskliwi rodzice nie są w stanie czasem poradzić sobie z płaczem ich dziecka. Nie należy więc ograniczać się jedynie do kołysania i przytulania. Warto zaufać smoczkom z firmy Bibs, ponieważ są one naprawdę dobrej jakości i posiadają wiele pozytywnych opinii. Spróbuj pomóc sobie i Twojemu dziecku, a nie będziesz rozczarowany.

Popularność i przydatność smoczków Bibs 2 pack.

Smoczki Bibs są bardzo popularne na rynku. Kupienie ich w dwupaku jest genialnym rozwiązaniem, ponieważ jak jeden się zgubi to zawsze masz drugi w zapas. Istnieją różne opcje. Jeden smoczek może być "podróżny", a drugi "domowy". Dzięki odmiennym odcieniu kolorów rozróżnisz je i z łatwością zabierzesz ze sobą wszędzie gdzie tylko chcesz. Ojcowie często borykają się z problemem usypiania dzidzi, kiedy mamy nie ma w domu lub jest w podróży. Właśnie wtedy na pomoc przychodzą smoczki. Załatwią one sprawę szybko i bez ogródek. Należy pamiętać o takich małych drobiazgach, ponieważ mimo tego, że nie są bardzo istotne to bardzo ułatwiają życie.

Wiek: 0 m+

Rozmiar: S

Ilość w zestawie: 2 szt.

INFORMACJE

 • Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea.
 • Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA.  Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.
 • Produkt wykonano w Danii

SKŁAD

 • Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea
 • Osłonka: polipropylen (PP)

WYMIARY

 • średnica końcówki: 15 mm
 • średnica słupka : 10 mm
 • wysokość smoczka kauczuk Hevea: od 28 do 31 mm
 • średnica tarczy: 45 mm

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

 • Przed pierwszym użyciem należy umyć produkt a następnie zalać wrzątkiem na 5 min. a następnie wyciągnąć i pozostawić do wystudzenia.
 • Przed każdym użyciem należy umyć smoczek w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia.
 • Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce
 • Produkt nie nadaje się do sterylizacji w mikrofalówce
 • Smoczek należy wymieniać co 30 [intensywne użytkowanie] do 60 dni [okazjonalne użytkowanie] ze względów bezpieczeństwa i higieny.

OSTRZEŻENIE

DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA

 • Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej
 • Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.
 • Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku.
 • Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału..
 • Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.
8971