Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Nanobebe - Wkładki laktacyjne na dzień i na noc - 60 szt.

Nanobebe - Wkładki laktacyjne na dzień i na noc - 60 szt.

Kod produktu - 117220

NANOBEBE - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
47,43 zł 51,00 zł Zaoszczędź 7%
Stan

Całodobowa ochrona oraz maksymalny komfort dla matek karmiących

Chłonny materiał podszewki usuwa wilgoć, dzięki czemu odczuwasz suchość i wygodę przez długi czas. Wodoodporny spód wkładki chroni ubrania przed przedostaniem się wyciekającego mleka z piersi, tak więc nigdy więcej nie doświadczysz plam na ubraniach!

Samoprzylepne paski utrzymują wkładkę bezpiecznie na odpowiednim miejscu, a jej dyskretny kształt dopasowuje się do kobiecej piersi. Nikt nie zauważy, że nosisz wkładkę laktacyjną. Każda wkładka w opakowaniu jest dodatkowo oddzielnie zapakowana w woreczek, dzięki czemu zapewniona jest higiena w każdym miejscu, zarówno w domu jak i poza nim. Wystarczy, że wsuniesz ją do torby i jesteś gotowa na cały dzień. Całodobowa ochrona.

Opakowanie zawiera 40 ultracienkich wkładek na dzień, które zapewniają wygodę i suchość przez cały dzień oraz 20 superchłonnych wkładek na noc dla dodatkowej ochrony w nocy. Szczelne chłonna podszewka usuwa wilgoć, dzięki czemu na długo cieszysz się uczuciem suchości, a wygodny, wodoodporny materiał chroni ubrania przed przedostaniem się wyciekającego mleka z piersi!

Samoprzylepne Wkładki laktacyjne Nanobébé wyposażone są w samoprzylepne paski, dzięki czemu zawsze pozostają na swoim miejscu. Dwa paski samoprzylepne utrzymują wkładkę bezpiecznie, a jej dyskretny kształt dopasowuje się do twojej piersi. Nikt nie zauważy, że nosisz wkładkę.

Każda z wkładek Nanobébé jest pakowana osobno w indywidualny woreczek i jest jednorazowa. Ultra miękkie i wygodne w użytkowaniu na co dzień. Bezpieczne zarówno dla mam jak i ich dzieci.

Główna zawartość:

  • Włóknina,
  • wata,
  • SAP,
  • bibuła,
  • PE
117220