Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Goki® - Nurek do nakręcania, Goki

Goki® - Nurek do nakręcania, Goki

Goki® - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
11,99 zł
Stan

Starania rodziców o to, aby przekonać najmłodszych do kąpieli, bywają prawdziwym utrapieniem. Dzieciom wanna nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Przecież muszą skończyć swoją ulubioną zabawę i dać się umyć, co także nie należy do przyjemności. Co zatem możemy zrobić, aby podnieść atrakcyjność kąpieli? Odpowiedź jest bardzo prosta – postawić na specjalne zabawki, które skupią dziecięcą uwagę, podczas kiedy my zajmiemy się myciem pociechy. Producenci akcesoriów dla najmłodszych dwoją się i troją, aby proponować rodzicom dzisiaj wiele rozwiązań z tej kategorii. Doskonałym przykładem jest nakręcany nurek, nakręcana zabawka do kąpieli. Sposób jej działania jest niezwykle prosty. Całość opiera się na nieskomplikowanym mechanizmie wprawianym w ruch poprzez nakręcenie go. Zatem dziecko musi jedynie kilkukrotnie przekręcić wystającą z boku korbkę. Charakterystyczny szczęk kół zębatych poinformuje go o dobrym kierunku kręcenia. Taka zabawka szybko przekona najmłodszych, że czas spędzony w wannie może być niemalże prawdziwą morską przygodą – wszystko oczywiście z odpowiednim nastawieniem, a także wyobraźnią. 

W momencie, w którym malec będzie podziwiał nurka lub inne zabawki do kąpieli nakręcane, my spokojnie go umyjemy, bez obaw, że za chwilę zacznie grymasić czy się wyrywać. Taki nurek do nakręcania staje się więc nie tylko fantastyczną zabawką, lecz przede wszystkim gwarantem komfortowej kąpieli malucha z perspektywy rodzica, który w końcu może odetchnąć z ulgą. Nakręć więc nurka i pozwól mu popływać w swojej wannie wraz ze znajdującym się w niej dzieckiem. Cena dotyczy jednej sztuki. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71. Dzięki temu możemy być stuprocentowo pewni, że decydujemy się na bezpieczny produkt, który w żaden sposób nie stworzy żadnego zagrożenia dla naszej pociechy. To o tyle ważne, że nie o wszystkich akcesoriach kąpielowych możemy tak powiedzieć. Wybierając produkty marki GOKI, decydujemy się na rozwiązania wykonane z najwyższą jakością oraz przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów. Właśnie dzięki temu maluszki tak uwielbiają zabawki od tego producenta. Nie da się ukryć, że w kategorii nakręcanych zabawek do kąpieli, GOKI to niekwestionowany lider, zatem kupno takiego produktu z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Produkt objęty rękojmią za wady

13108