Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Buddy  & Barney - B&B Naklejki do kąpieli - cyferki

Buddy & Barney - B&B Naklejki do kąpieli - cyferki

Kod produktu - 19018

Buddy & Barney - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
38,99 zł
Stan

Naklejki do kąpieli - Cyferki

Twojemu dziecku znudziły się plastikowe kaczuszki i kąpiel stała się dla niego nudnym obowiązkiem? Piankowe naklejki to nowa i ciekawa propozycja do zabawy w wannie. Kąpiel nie musi być nudna! Gwarantujemy, że z zestawem kąpielowych naklejek dzieci będą chciały jak najdłużej zostać w wannie czy pod prysznicem! (Sprawdzone na własnych dzieciach :) )

Ten zestaw naklejek kąpielowych to nie tylko wspaniała zabawa w kąpieli, ale także możliwości edukacyjne - nauka przez zabawę. 

W tym zestawie dziecko znajdzie kolorowe balony z cyferkami, które pomogą dziecku w nauce liczenia, ale także zabiorą wraz ze swoimi pasażerami - wesołymi zwierzątkami - w niezwykłą podróż. Każdy balon ma na swojej czaszy nadrukowaną cyfrę, dodatkowo na koszu balonu znajduje się odpowiadająca cyferce ilość znaczków. W każdym balonie podróżuje inne zwierzątko. Dzięki temu dziecko może poznawać cyfry, a także układać historyjki o swoich ulubionych zwierzątkach i wraz z nimi przeżywać przygody podczas kąpieli.

Naklejki wykonane są ze specjalnej pianki, która po zamoczeniu w wodzie da się przyklejać do wanny, glazury, szkła kabiny czy okna, a nawet do siebie. Elementy nie toną, więc można również bawić się nimi na powierzchni wody.

Świetna zabawa gwarantowana!

19018