Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Goki - Łódka napędzana powietrzem z balonika

Goki® - Łódka napędzana powietrzem z balonika

Kod produktu - 19844

Goki® - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
18,99 zł
Stan

Zabawa w statki towarzyszy najmłodszym od pokoleń. To przecież świetny sposób na urozmaicenie codziennych kąpieli. Łódka z balonem od GOKI sprawi, że każda kąpiel zamieni się w efektowne wodowanie łodzi. Zabawka dodatkowo imituje dźwięk silnika towarzyszący wprawianiu jej w ruch. Akcesorium nadaje się także do zabawy w basenie czy nad morzem.

Łódka jest wprawiona w ruch dzięki powietrzu ulatującemu z balonika. Tym sposobem maluszek może obserwować, jak jego zabawka pływa. Rekomendowane są dwie możliwości zabawy:

  • nałożenie balonika na komin i nadmuchanie go specjalną rurką, przez którą wydostaje się powietrze (dzięki czemu balon jest już na swoim miejscu)
  • nadmuchanie balonu, zatkanie palcami otworu i nałożenie go na komin, tak, aby powietrze nie zaczęło ulatywać

Kolejnym krokiem jest już tylko wodowanie – uciekające powietrze wprawi łódkę w ruch. Akcesorium jest doskonałym prezentem dla maluchów lubiących długie kąpiele, ale można je wykorzystywać także jako narzędzie logopedyczne. Dmuchanie powietrza przez specjalną rurkę wymaga odpowiedniego ułożenia ust i języka, co będzie świetnym ćwiczeniem.

W skład zestawu wchodzi precyzyjnie wykonana drewniana łódeczka oraz 3 kolorowe baloniki (kolory balonów są losowe).

Wiek: 3+

Wymiary: 15 x 6.7 x 6 cm

Referencja: 63916

Deklaracja zgodności CE

19844