Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Foremka do piasku Stodoła Zsilt

Foremka do piasku Stodoła Zsilt

Kod produktu - 112835

Zsilt - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
24,99 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze
Stan

Ekologiczna foremka do piasku wykonana w Holandii, w 100% z tworzywa pochodzącego z recyklingu, według zasad zrównoważonej produkcji. Prosta forma i bardzo wytrzymały materiał pozwalają na beztroską i kreatywną zabawę nie tylko na piasku. Ekologiczny charakter zabawki podkreśla jej inspirowany naturą kolor współgrający z innymi akcesoriami marki Zsilt.

Ideą marki Zsilt jest produkcja zabawek, które nie tylko są piękne i funkcjonalne, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Założyciele marki nie chcieli wprowadzać do obrotu kolejnych ton plastiku sprowadzanego z Chin dlatego 100% produktów Zsilt wytwarzanych jest z materiałów pochodzących z recyclingu, a co ważne wszystko produkowane jest w Holandii. Dzięki temu nie ma potrzeby sprowadzania produktów statkami kontenerowymi, które zanieczyszczają środowisko. Nieużywane rzeczy dostają drugie życie w postaci funkcjonalnych i designerskich zabawek plażowych, które są niezwykle trwałe i będą z Tobą przez długie lata!

Cechy foremki do piasku Zsilt:

  •     wiek: 12 miesięcy +;
  •     wymiary: ok.12 x 9 x 8 cm;
  •     materiał: plastik w 100% z przetworzonych plastikowych odpadów;
  •     w zestawie: 1 foremka;
  •     wytrzymałe tworzywo;
  •     wyprodukowana w Holandii;
  •     projekt: Remortel;
  •     wyprodukowana zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji.

Kolor - jako że nasze produkty są wytwarzane z plastiku pochodzącego z recyclingu jest możliwe że ich kolor będzie się nieznacznie różnił w poszczególnych partiach. Nie jest to wada produkcyjna i nie stanowi to podstawy do reklamacji.

Recycling - nasze produkty w całości mogą być poddane ponownemu recyclingowi, zarówno kartonowe opakowanie jak i zabawki z plastiku

Zsilt
112835