Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

.

Zestaw zabawek do piasku w wiaderku Zsilt - 3 lata +

Zestaw zabawek do piasku w wiaderku Zsilt - 3 lata +

Kod produktu - 112836

Zsilt - Zobacz wszystkie produkty tego producenta
129,00 zł
Stan

Oryginalny zestaw ekologicznych zabawek do piasku i nie tylko. Niebanalne wiaderko, dwie foremki (domek, stodoła) i wielofunkcyjna łopatka wykonane zostały z plastiku w 100% pochodzącego z recyklingu. Zaprojektowane i wyprodukowane w Holandii zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji. Ideą marki Zsilt jest produkcja zabawek, które nie tylko są piękne i funkcjonalne, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska. Założyciele marki nie chcieli wprowadzać do obrotu kolejnych ton plastiku sprowadzanego z Chin dlatego 100% produktów Zsilt wytwarzanych jest z materiałów pochodzących z recyclingu, a co ważne wszystko produkowane jest w Holandii. Dzięki temu nie ma potrzeby sprowadzania produktów statkami kontenerowymi, które zanieczyszczają środowisko. Nieużywane rzeczy dostają drugie życie w postaci funkcjonalnych i designerskich zabawek plażowych, które są niezwykle trwałe i będą z Tobą przez długie lata!

Cechy zestawu zabawek do piasku Zsilt:

  • wiek: 3 lata +;
  • wymiary: wiaderko - wysokość 18 cm, średnica 20 cm;
  • foremka - ok. 12 x 9 x 8 cm;
  • wielofunkcyjna łopatka - 23 cm długości;
  • materiał: plastik w 100% z przetworzonych plastikowych odpadów;
  • w zestawie: 1 wiaderko, 2 foremki, 1 wielofunkcyjna łopatka bardzo wytrzymałe tworzywo;
  • wielofunkcyjne; wyprodukowane w Holandii;
  • projekt: Remortel;
  • tworzone zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji.

Kolor - jako że nasze produkty są wytwarzane z plastiku pochodzącego z recyclingu jest możliwe że ich kolor będzie się nieznacznie różnił w poszczególnych partiach. Nie jest to wada produkcyjna i nie stanowi to podstawy do reklamacji.  

Recycling - nasze produkty w całości mogą być poddane ponownemu recyclingowi, zarówno kartonowe opakowanie jak i zabawki z plastiku

Zsilt
112836