Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
7 9
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Nocniki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór nocników dla najmłodszych, które będą odpowiednie jako pierwszy nocnik, a także nocniki, które można zabrać na wyjazd z dzieckiem. Wśród proponowanych modeli dostępny jest m.in. interaktywny nocnik, który gra różne melodyjki, co może zachęcić malucha do nauki korzystania z nocnika. Z kolei przenośny nocnik może działać jako samodzielny produkt albo nakładka na deskę sedesową.

Wśród nocników dla dzieci można znaleźć bardzo wiele zróżnicowanych produktów. Od tych zupełnie prostych, aż po śpiewający nocnik, który gra różne melodie czy wydaje dźwięk spłukiwanej wody, co zachęca malucha do nauki. Ponieważ dzieci są różne, w naszym sklepie znajdziecie wiele modeli nocników, zarówno interaktywne, jak i zwykłe. Tutaj liczy się komfort nie tylko dziecka – w końcu jego pierwszy nocnik powinien być wygodny – ale też rodzica, który będzie nocnik opróżniać i myć. Dlatego polecamy modele dwuczęściowe, znacznie łatwiejsze w obsłudze, bez zakamarków, które trudno jest wyczyścić. Tym z Państwa, którzy chcieliby kupić interaktywny nocnik polecamy modele w różnych kolorach od popularnych producentów – kolorowy, grający nocniczek z pewnością zainteresuje dziecko i ułatwi uczenie go, jak z niego korzystać. Na wycieczki na plażę, do lasu czy do innych miejsc, w których znalezienie odpowiednio czystej toalety jest niemożliwe, polecamy nocnik przenośny. Dzięki jednorazowym wkładom i składanej konstrukcji są one wyjątkowo wygodne w transporcie i użytkowaniu. Tego typu nocnik bez wkładu może także służyć jako nakładka na toaletę dla dziecka – przenośny nocnik to dwa produkty w jednym i każdy rodzic z pewnością doceni jego zalety.