Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
7 321
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Środki czystości

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że w momencie, w którym w domu pojawia się dziecko, trzeba zmienić wiele dotychczasowych przyzwyczajeń. Nie możemy zapomnieć także o konieczności zrezygnowania z drażniących środków czystości mogących zagrozić zdrowiu naszej pociechy. Właśnie dlatego przedstawiamy Państwu eko środki czystości cechujące się wyłącznie naturalnym składem, który w żaden sposób nie zaszkodzi bezpieczeństwu domowników. Ponieważ jednak wiemy, że domowe środki czystości muszą być także wydajne i skuteczne, to oferujemy wyłącznie takie propozycje, które świetnie spisują się podczas sprzątania. Naturalne środki czystości dostępne w naszym sklepie gwarantują unikalne połączenie efektywności i całkowitego bezpieczeństwa, nie będą się już Państwo musieli dłużej martwić o to, że maluch wykorzysta chwilę rodzicielskiej nieuwagi i narazi się na kontakt z mogącymi podrażnić jego skórę specyfikami. Bezpieczeństwo przede wszystkim – tym mottem kierowaliśmy się podczas dobierania naszego asortymentu z tej kategorii. Zachęcamy do zapoznania się z produktami.

.

Środki czystości

Opieka nad dzieckiem wymaga nie tylko wyposażenia się w odpowiednie akcesoria pomagające w karmieniu czy pielęgnacji dziecka. W naszym sklepie Klienci zaopatrzą także w domowe środki czystości, które są całkowicie nieszkodliwe dla najmłodszych. Decydując się na takie naturalne środki czystości, wybierają państwo bezpieczeństwo swoich dzieci. Warto wspomnieć także o tym, że proponowane przez nas środki czystości do domu są równie skuteczne, co dotychczasowo używane przez Państwa detergenty. Zachęcamy do zakupów.

TRI-BIO, Probiotyczny Skoncentrowany Środek do Mycia Podłóg, 4,4 l -6%
62,03 zł 65,99 zł
TRI-BIO, Probiotyczny Proszek Bio- formuła do Przydomowych Oczyszczalni Ścieków, 500 g -5%
209,94 zł 220,99 zł
GreenAware, Kompostowalne worki na psie odpady, 30 szt. x 40 KARTON -6%
394,79 zł 419,99 zł
Friendly Organic, Płyn do prania ubranek dziecięcych, 2L, Lawenda -6%
57,33 zł 60,99 zł
Friendly Organic, Płyn do prania ubranek dziecięcych, 2L, Mydło Marsylskie -6%
57,33 zł 60,99 zł
Friendly Organic, Płyn do Prania Ubranek Dziecięcych bezzapachowy, 2L, 40 Prań -6%
52,63 zł 55,99 zł
GreenAware, Kompostowalne worki na odpady spożywcze 60L, 5 szt. x 30 KARTON -6%
273,53 zł 290,99 zł