Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
11 21
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Pojemniki na mleko w proszku

Przygotowywanie posiłków dla małego dziecka podczas spacerów czy wyjazdów bywa bardzo kłopotliwe, ponieważ trzeba zabrać ze sobą opakowanie mleka w proszku wraz z miarką, a także naczynie do jego rozrobienia. Świetnym rozwiązaniem tego problemu jest pojemnik na mleko w proszku - zestawy składają się z dwóch lub trzech pojemników, które można używać razem lub osobno. Każda część zmieści pełną porcję mleka, można ich także używać jako pojemników na drobne przekąski czy przecierki i kaszki dla niemowląt.

Pojemnik na mleko modyfikowane to praktyczny i użyteczny produkt, który powinien znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni. Pozwalają one na odmierzenie ilości proszku odpowiednio wcześniej. Takie pojemniki na mleko modyfikowane świetnie sprawdzają się na przykład w podróży – mama ma możliwość szybszego i łatwiejszego przygotowania pokarmu. Produkt posiada także hermetyczne przegrody oraz łatwe zapięcia. Wszystkim młodym mamom polecamy nasze pojemniki na mleko w proszku, ponieważ są nie tylko pomocne w codziennym życiu, ale prezentują się stylowo i estetycznie.

Wszystkie dzieci kochają spacery czy zabawy na świeżym powietrzu, jednak co dla dziecka jest czystą przyjemnością, dla rodzica może być problemem. Małe dzieci jedzą o nieregularnych porach i nigdy nie wiadomo, kiedy będą zgłodnieją. Ponadto, na dłuższe wyprawy zawsze trzeba zabrać ze sobą porcję jedzenia, tak by maluszek nie był głodny. O ile karmienie starszych dzieci nie stanowi wielkiego problemu, ponieważ kanapki czy przekąski można spakować bez obaw do torby czy plecaka, o tyle karmienie niemowląt stanowi nie lada wyzwanie. Karmienie dziecka mlekiem z proszku wymaga odpowiedniego pojemnika, z którego nie będzie się ono wysypywać, oraz miarki do sprawdzenia, czy odmierzyliśmy właściwą ilość produktu. Dlatego też w naszej ofercie dostępny jest pojemnik do przechowywania mleka w proszku, który można zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Pojemniki mają bardzo szczelne zamknięcia, nakładane są jeden na drugi, dzięki czemu możesz ze sobą zabrać posiłki dla dziecka na cały dzień. Wielkość każdego pojemnika została tak dobrana, by mieściła się w nim jedna porcja mleka, zatem nie trzeba brać ze sobą miarki. Wszystkie pojemniki są wykonane z bezpiecznych tworzyw i są łatwe w czyszczeniu.