Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
181 233
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Leżaczki Kinderkraft

Leżaczki KinderKraft są bardzo wszechstronnymi urządzeniami - służą jednocześnie jako łóżeczko, bujaczek, leżaczek, kołyska, a także krzesełko w jednym. Ich funkcje mogą zostać zmienione w zaledwie kilka sekund, co dodatkowe pozytywnie wpływa na ich funkcjonalność. Leżaczek bujaczek KinderKraft mają możliwość ustawienia ich w pozycji stabilnej albo w takiej, która pozwala na bujanie. Warto dodać, że są zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa, zapobiegające ewentualnym wypadkom. Po złożeniu leżaczek zajmuje bardzo małą ilość miejsca.

Kinderkraft Bujaczek Elektryczny MINKY Pink Kinderkraft Bujaczek Elektryczny MINKY Pink -13%
286,23 zł 329,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 3 produkty
Wysyłka 2-3 dni robocze

Czy można połączyć 5 funkcji w 1? Okazuje się, że tak! Leżaczki KinderKraft pozwalają na wykorzystanie ich zarówno jako łóżeczko, leżaczek, bujaczek, kołyska, jak i krzesełko. Dzięki temu można zaoszczędzić sporą ilość gotówki, ale także miejsca, ponieważ produkt firmy KinderKraft charakteryzuje się zajmowaniem małej ilości miejsca. Zmiana funkcji urządzenia może zostać wykonana bardzo szybko i nie stanowi żadnego problemu - leżaczek bujaczek KinderKraft jest intuicyjny, a także prosty w obsłudze. By Twój Maluch miał zapewnione odpowiednie bezpieczeństwo, urządzenie zostało zaopatrzone w trzypunktowe pasy, co zminimalizuje ryzyko nastąpienia ewentualnego wypadku. Są również wykonane z wysokiej jakości materiałów niepowodujących problemów z wystąpieniem alergii lub zaczerwień albo zmian skórnych. Poza tym będą one dla Twojego Malucha miękkie, bardzo komfortowe i wygodne. W przypadku chęci transportowania leżaczki są bardzo łatwe do złożenia, dzięki czemu samo przenoszenie jest ułatwione.