Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
26 27
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Trąbki urodzinowe

Z czym kojarzy się udane przyjecie urodzinowe? Oczywiście z wesołą i głośną zabawą! Aby to osiągnąć, należy dysponować odpowiednimi akcesoriami. Jedną z takich rzeczy jest kolorowa trąbka urodzinowa, której dźwięk powoduje automatyczne pojawienie się uśmiechu na twarzy. W naszym sklepie możecie kupić urodzinowe trąbki z różnymi motywami, aby jak najbardziej dostosować je do tematu przewodniego wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Meri Meri - Trąbki urodzinowe Paski -37%
Cena: 32,13 zł 51,00 zł
Meri Meri - Trąbki urodzinowe Paski -37%
32,13 zł 51,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt

Impreza urodzinowa to wydarzenie, które ma zapaść w pamięć nie tylko solenizanta, ale również osób biorących udział tym wyjątkowym wydarzeniu. Aby było to możliwe, należy spełnić wiele warunków. Obok pysznego jedzenia czy odpowiedniej oprawy muzycznej ważne są również akcesoria, a także gadżety urodzinowe. Niepozorne czapeczki czy trąbki urodzinowe potrafią rozkręcić każde przyjęcie, niezależnie od wieku zaproszonych gości. Kolorowe i głośne akcesoria zachęcają do wspólnej zabawy i są nierzadko przyczynkiem do rozpoczęcia kolejnych aktywności. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby przy pomocy urodzinowych trąbek urządzić koncert, który pozostali goście będą mogli nagrodzić burzą gorących oklasków. Gwizdaki można użyć również do przeprowadzenia swoistego talent-show na najlepiej odegrany przy jej pomocy utwór. Możliwości jest sporo, a ogranicza je tak naprawdę wyłącznie kreatywność gości. Dostępne w naszym asortymencie trąbki z powodzeniem mogą być wykorzystanie nie tylko podczas urodzinowej zabawy, ale również na sylwestrowych, jak również karnawałowych imprezach. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty naszego sklepu i wybrania odpowiednich do potrzeb trąbek.