Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
17 18
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Czyszczenie butelek

Chcąc ułatwić rodzicom utrzymanie porządku oraz czyszczenie akcesoriów dziecięcych, przygotowaliśmy szereg produktów, które ułatwią codzienne czynności. W naszym asortymencie znalazła się między innymi szczotka do mycia butelek oraz zestaw do suszenia. Bardziej wymagającym rodzicom polecamy ciśnieniowy zestaw do czyszczenia butelek, który umożliwia mycie naczyń nawet jedną ręką. W naszym sklepie dostępne są wyroby, które doskonale usuwają brud, jednak nie niszczą materiałów, z których wykonane są akcesoria dla dzieci.

Czyszczenie butelek dla dzieci nie jest proste, ponieważ ze względu na ich mały rozmiar bardzo wiele trudności przysparza usunięcie wszystkich zabrudzeń. Właśnie dlatego każdy rodzic powinien zadbać o to, aby w wyposażeniu kuchni znalazły się akcesoria ułatwiające dokładne mycie naczyń. Dobra szczotka do mycia butelek ułatwi pozbywanie się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc i zakamarków. Doskonałym rozwiązaniem jest dwuelementowa szczotka do czyszczenia butelek. Oprócz końcówki do mycia naczyń, w rękojeści ukryta jest druga szczoteczka, która doskonale sprawdzi się podczas usuwania zabrudzeń ze smoczków oraz małych, delikatnych akcesoriów. Rodzice wybierający tego typu rozwiązania mogą być pewni, że są przygotowani do czyszczenia nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Funkcjonalny zestaw do czyszczenia butelek, kubków i innych naczyń to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Wystarczy nałożyć naczynie na pompkę i docisnąć, aby woda wytrysnęła, a szczoteczka zaczęła wirować. W ten sposób można bardzo dokładnie myć pojemniki nawet jedną ręką. Wybierając akcesoria do mycia, należy zwrócić uwagę, aby były one wykonane z bezpiecznych, odpornych na pleśń i brud materiałów. Dobra szczotka do butelek i akcesoria do ich suszenia sprawdzą się w każdej kuchni.