Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
25 26
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

.

Pojemniki z wkładem chłodzącym

Kiedy chcemy zadbać o to, aby nasze dziecko miało odpowiedni posiłek zawsze pod ręką, to warto jest zaopatrzyć się w pojemnik śniadaniowy z przegródkami. Wykonany z wytrzymałego materiału, wyposażony w specjalną wkładkę chłodzącą i dwa pojemniki jest jednocześnie praktycznym oraz uroczym przedmiotem do przechowywania żywności. Idealnie nada się jako pojemnik do przedszkola czy też początkowych etapów edukacji, w których to dziecko dopiero zaczyna samodzielne podróże i spędzanie większej ilości czasu samemu. 

Kiedy zaczyna się czas, w którym to nasze dziecko zaczyna spędzać coraz więcej czasu samemu to jako rodzice chcemy zapewnić mu wszystko czego może teoretycznie potrzebować. Pojemniki śniadaniowe dla dzieci są jedną z rzeczy pozwalającej mu zjeść pożywny posiłek przygotowany w domu. Natomiast my – jako rodzice - będziemy pewni tego, iż niezależnie od tego, gdzie pociecha aktualnie jest, zawsze ma pod ręką coś na ząb. Nowoczesne pojemniki śniadaniowe są stworzone z wytrwałego materiału i stworzone z myślą o tym, aby jedzenie zachowało świeżość jak najdłużej. Jest to podwójnie prawdziwe w przypadku pojemników firmy Carl Oscar, która oferuje je wraz z szeregiem wyjątkowych atrybutów. Wyposażone są one w dwie przegródki, oddzielone wkładką chłodzącą, do tego wykonane są z porządnych materiałów, które nie wpływają negatywnie na pożywienie. Pojemniki śniadaniowe to świetne rozwiązanie dla naszych maluchów, które dopiero co zaczynają własne podróże, bądź też spędzają czas w szkole. Dzięki poręczności i praktyczności, takie pojemniki świetnie zmieszczą się do plecaków szkolnych, a dzięki wbudowanemu zestawowi sztućców nasze dziecko będzie miało wszystko potrzebne do zjedzenia dobrego posiłku.