Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
56 57
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Karty edukacyjne

Karty edukacyjne dla dzieci to zestawy dwustronnych kart do nauki zwierzątek, kolorów, literek, czy cyferek. Ich ładny design i przyjemne grafiki zachęcają do zabawy, nauki i poznawania świata. Karty edukacyjne dla niemowląt umieszczone są na pierścieniu, dzięki czemu nie ma obaw o to, że się zgubią podczas zabawy. Zabawki, jakimi są karty edukacyjne to doskonały sposób na pobudzenie dziecięcej wyobraźni i zachęcenie maluszka do poznawania świata.

Wysyłka 2-3 dni robocze

Karty edukacyjne wspomagają rozwój maluszka już od pierwszych miesięcy życia. Kolorowe grafiki, przyjemne dla oka wzbudzają zainteresowanie dzieci. Karty do nauki alfabetu można wykorzystać na różne sposoby – wśród młodszych dzieci, dzięki znajdujących się po jednej stronie obrazkom mogą służyć do nauki kolorów, czy rozpoznawania zwierzątek, podczas gdy wśród starszych dzieci stanowią doskonałe narzędzie do rozpoczęcia nauki czytania. Ciekawą alternatywą są karty do nauki liczenia – tu dziecko wraz z rodzicem poznaje świat cyferek, dodawania i odejmowania. Te karty także można wykorzystać z młodszymi dziećmi na przykład do nauki kolorów. Karty edukacyjne mają nadruk po dwóch stronach, dzięki czemu się nie nudzą i zapewniają wiele godzin aktywnej zabawy i nauki. Wśród starszych dzieci to także doskonały sposób na naukę słownictwa w języku obcym – umożliwiają poznanie nazw kolorów, czy zwierzątek, a także liczenia w języku angielskim. Dzięki umieszczeniu kart na pierścieniu, można je zabrać ze sobą właściwie wszędzie. Zabawki edukacyjne, jakimi są takie karty to doskonały pomysł na prezent. Wspierają one rozwój mowy, percepcji i wyobraźni oraz są świetną podstawą do nauki alfabetu oraz matematyki.