Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Filtry

.

Kolorowanki

Dzieci uwielbiają wszystko to co, co kreatywne. Ogromną przyjemność sprawia im na przykład kolorowanie, układanie puzzli czy rozwiązywanie rebusów, a także malowanie szlaczków i wzorów. Kolorowanki w ofercie naszego sklepu to przepiękna propozycja dla młodszych i starszych dzieci. Przy takich publikacjach zwyczajnie nie można się nudzić, a wolny czas można spożytkować podczas zajęć, które rozwijają mózg i wszystkie zmysły. Warto mieć kilka tych propozycji w swojej domowej biblioteczce, aby wyjąć kolorowanki zawsze wtedy, gdy pragnie się kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem.

Co takiego mają w sobie kolorowanki, że tak bardzo przyciągają uwagę najmłodszych? Z pewnością chodzi tutaj o niesamowite wzory, które można wypełniać takimi kolorami, jakie podpowiada nam nasza własna wyobraźnia. Motyle kolorowanki to propozycja dla dziewczynek. Będą one mogły dać upust swojemu zamiłowaniu do tworzenia, wybierając wszystkie najpiękniejsze barwy podczas pracy z tą sympatyczną książeczką. Misiu kolorowanka to kolejna wspaniała książka, która sprawi przyjemność większym i mniejszym dziewczynkom. To propozycje, które doskonale sprawdzą się w domu, ale też w świetlicy szkolnej, świetlicy środowiskowej, przedszkolu. To gotowe rozwiązanie na nudny, pochmurny wieczór, kiedy brakuje pomysłów na to, co ze sobą począć. Praca z kolorowankami rozwija wyobraźnię, zmysł artystyczny i twórczy. Pozwala rozładować napięcie i zrelaksować się, a także trenuje koncentrację uwagi i wytrwałość.

Przepraszamy, nie znaleziono produktów

Wyszukaj ponownie