Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
145 406
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 25 kg
Filtry

Hulajnogi

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to nie tylko jazda na rowerze czy gra w piłkę. Są maluchy, dla których znacznie ciekawszą rozrywką jest hulajnoga. Dla dzieci dostępnych jest aktualnie tak wiele modeli, że można przebierać nie tylko w kolorystyce, ale również w ich budowie. Dla młodszych dedykowana jest hulajnoga 3w1, na której można siedzieć, a jednocześnie posłuży także za pchacz do nauki chodzenia. Starsi, w tym także dorośli, mają możliwość sprawdzić, jak w różnych warunkach sprawuje się hulajnoga trzykołowa. W zależności od wagi oraz wzrostu, można ją regulować zgodnie ze swoimi potrzebami, jednak na to, czy ma taką opcję, należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Standardowa hulajnoga dla 2 latka może się okazać prezentem na kilka lat, bowiem będzie rosła razem z nim. Warto więc skupić się na dobrych parametrach, maksymalnym udźwigu oraz w miarę uniwersalnym kolorze, by w późniejszym czasie dziecko równie chętnie z niej korzystało. Z zakupem warto się wstrzymać do czasu, aż maluch doskonale opanuje umiejętność chodzenia i nie będzie się bał rozpocząć nauki kolejnej trudnej rzeczy, czyli utrzymywania równowagi.

.

Hulajnogi

W ostatnim czasie coraz większą popularnością wśród maluchów cieszą się również hulajnogi. Zwłaszcza hulajnoga trójkołowa dla najmłodszych, która zapewnia stabilizację w czasie jazdy. W naszej ofercie dostępna jest zarówno hulajnoga dla dziewczynki, jak i dla chłopca, dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Tak szeroki wybór sprawia, że hulajnoga dla 3 latka staje się świetnym prezentem urodzinowym. Solidne wykonanie oraz ciekawy wygląd naszych produktów to zaledwie dwie z wielu zalet, jakie na pewno dostrzegą Państwo po dokonaniu zakupu.

Skip Hop - Hulajnoga 3 w 1 Zoo Pies -9%
Cena: 290,29 zł 319,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Cena: 399,00 zł
Skip Hop - Hulajnoga 3 w 1 Zoo Pies Skip Hop - Hulajnoga 3 w 1 Zoo Pies -9%
290,29 zł 319,00 zł
359,00 zł