Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
10 504
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Kategorie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Maluch w kuchni

Jako rodzice dobrze wiemy, że gdy jesteśmy z naszym maluszkiem w kuchni, musimy mieć zawsze oczy dookoła głowy. Zwłaszcza, jeśli musimy zająć się jednocześnie ugotowaniem posiłku i przypilnowaniem berbecia, bardzo ważne staje się zadbanie o to, by maluch w kuchni nie był narażony na żadne zagrożenia. W tym celu dobrze jest zaopatrzyć się w specjalne nakładki na ostre sztućce, a także kojec dla dziecka, dzięki któremu nie opuści ono wyznaczonej przez nas strefy. Przydatne może być też krzesełko do karmienia, ale w tym wypadku należy pamiętać, że jeśli maluch jeszcze samodzielnie nie siada, wolno go na nim sadzać tylko na czas posiłku i trzeba podtrzymywać delikatne plecki. W kuchni jest wiele przedmiotów, które wzbudzają ciekawość u dzieci. Wszystko, co tylko da się podciągnąć, albo na co można wejść, jest bardzo pożądane dla takiego szkraba. Trzeba się nieźle napracować, żeby sprawić, by maluch w kuchni był całkowicie bezpieczny. Na szczęście nasz sklep jest na to doskonale przygotowany. Jeśli tylko są Państwo zainteresowani, możemy zaoferować najlepszej klasy zabezpieczenia różnych sprzętów, dzięki którym na pewno naszym pociechom włos z głowy nie spadnie. Nasze produkty są jednocześnie tanie, jak i wytrzymałe, dzięki czemu możemy zagwarantować, że dziecko nie da rady ich uszkodzić. Jak widać, dziecko w kuchni może być całkowicie bezpieczne i jeśli tylko postaramy się o to, by znalazły się u nas niezbędne zabezpieczenia, nie będziemy musieli prosić kogoś o pomoc w przypilnowaniu maleństwa za każdym razem, gdy przyjdzie pora na gotowanie.

.

Maluch w kuchni

Obecność naszego dziecka w kuchni jest zawsze bardzo miła. Przyjemnie mieć obok siebie taką małą, roześmianą istotkę, która jest ciekawa każdego nowego przedmiotu pojawiającego się w jej polu widzenia. Należy jednak zawsze pamiętać, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa, gdy opiekujemy się dzieckiem w takim miejscu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niezbędne akcesoria, dzięki którym maluch w kuchni będzie całkowicie bezpieczny. Zawsze kierujemy się dobrem dzieci gdy wybieramy asortyment do naszego sklepu, dlatego możecie być pewni ich jakości.

Meri Meri - Zestaw do babeczek Farma -6%
Cena: 48,88 zł 52,00 zł
Meri Meri - Zestaw do babeczek Cyrk Parada -6%
Cena: 48,88 zł 52,00 zł
Meri Meri - Zestaw do babeczek Safari animals -6%
Cena: 48,88 zł 52,00 zł
Taca do serwowania posiłków, seria Królik Piotruś | Petit Jour Paris® -12%
51,92 zł 59,00 zł
Magnesy na lodówkę, Sztuka, Art for The Fridge | Londji® Magnesy na lodówkę, Sztuka, Art for The Fridge | Londji® -21%
46,61 zł 59,00 zł
MeowBaby® Kitchen Helper Scandi Pomocnik Kuchenny dla Dziecka, biały MeowBaby® Kitchen Helper Scandi Pomocnik Kuchenny dla Dziecka, biały -19%
485,19 zł 599,00 zł
Fartuszek ochronny, Jednorożce, ThreadBear Design Fartuszek ochronny, Jednorożce, ThreadBear Design -8%
54,28 zł 59,00 zł