Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
40 53
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Kategorie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Telefony

Zdajemy sobie sprawę, że prawdziwe urządzenia mobilne są dla dzieci nad wyraz ciekawe. Stąd też pomysł na dodatkowe urozmaicenie znanej im formy i użycie jej w produkcie dla najmłodszych. Dlatego telefon dla niemowlaka jest nim tylko z nazwy. Tak naprawdę to kolorowa, świecąca i wydająca dźwięki zabawka edukacyjna. Z pewnością okaże się ona dla dziecka o wiele atrakcyjniejszym przedmiotem niż prawdziwy smartfon. Duże, gumowe przyciski pomagają w koordynacji ruchów oko-ręka, a piosenki i mrugające światełka sprawiają, że telefony zabawkowe to jedne z ulubionych gadżetów w pokojach dziecięcych. Wybraliśmy jedynie produkty, które spełniają nasze najwyższe wymagania dotyczące jakości użytych do ich wykonania materiałów. Zadbaliśmy również o to, żeby zabawkowe telefony w ofercie sklepu były bezpieczne dla dzieci powyżej szóstego miesiąca życia. Dlatego tworzywa, z jakich się je produkuje, są trwałe i nietoksyczne.

.

Telefony

Wiemy, że dzieci w coraz młodszym wieku zaznajamiane są z nowymi technologiami, dzięki czemu świetnie radzą sobie w nowej, wypełnionej urządzeniami rzeczywistości. Jednak żeby maksymalnie opóźnić bezpośredni kontakt z ekranami smartfonów i tabletów, proponujemy produkty z poniższej kategorii. Znajdą w niej Państwo telefony zabawkowe dla dzieci, które sprawdzają się jako zabawki już od szóstego miesiąca życia. Wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów, mogą ich więc używać ząbkujące maluchy.

Mój pierwszy telefon, Plan Toys® -25%
Cena: 50,25 zł 67,00 zł
Cena: 53,18 zł
Skip Hop - Aktywny telefon Zoo Dinozaur -6%
Cena: 61,11 zł 65,01 zł
Plan Toys - Telefon - barwy sadu -24%
Cena: 50,92 zł 67,00 zł
Mój pierwszy telefon, Plan Toys® Mój pierwszy telefon, Plan Toys® -25%
50,25 zł 67,00 zł
Skip Hop - Aktywny telefon Zoo Dinozaur Skip Hop - Aktywny telefon Zoo Dinozaur -6%
61,11 zł 65,01 zł
Plan Toys - Telefon - barwy sadu Plan Toys - Telefon - barwy sadu -24%
50,92 zł 67,00 zł