Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Filtry

.

Smoczki symetryczne

W tej kategorii znajdą Państwo smoczki symetryczne, które sprawdzą się już od pierwszych miesięcy życia maluszka. Pomagają w uspokajaniu najmłodszych i bez problemu można dopasować je do wieku dziecka. Dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Co więcej, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają się kształtem, który przypomina sutek mamy, w związku z tym maluszek nie ma problemu z przystosowaniem się do niego. Smoczek symetryczny bez problemu może zostać zdezynfekowany we wrzącej wodzie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Rodzice wiedzą, że smoczki pełnią niezwykle ważną funkcję w rozwoju maluszka. Zaspokajają naturalny odruch ssania, pomagają się uspokoić i wyciszyć. Smoczki symetryczne mają specjalny, ergonomiczny kształt, który należy dopasować do wieku dziecka oraz stopnia jego rozwoju. Są wykonane z trwałych tworzyw, a całość  poświadczona jest dokładną certyfikacją. Nasze smoczki można także w prosty sposób dezynfekować w sterylizatorze lub wodzie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tych uniwersalnych artykułów.

Przepraszamy, nie znaleziono produktów

Wyszukaj ponownie