Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
19 20
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Butelki antykolkowe

Używanie zwykłej butelki dla karmienia niemowlęcia może doprowadzić do wystąpienia kolki, która wiąże się z takimi dolegliwościami, jak ból brzucha, czy wzdęcia. Z tego powodu każdy rodzic powinien kupić dla swojego dziecka specjalne butelki antykolkowe, które będą temu zapobiegały. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo butelki dla niemowląt antykolkowe, odpowiednie do stosowania od pierwszego dnia życia, jak również większe butelki dla nieco starszych dzieci, w których można podawać kaszki czy ciepłe napoje.

Kolka to częsta dolegliwość u niemowląt, która może pojawić się już w pierwszych tygodniach życia. Kolki wiążą się z silnym bólem brzuszka, wzdęciami oraz nieprawidłową pracą jelit, a ich leczenie jest problematyczne, zatem tak ważne jest to, by postawić na profilaktykę. Butelki przeciwkolkowe są idealnym rozwiązaniem, ponieważ mają wyprofilowane smoczki, które zapobiegają połykaniu powietrza podczas karmienia dziecka, jak również gwarantują równomierny, niezbyt szybki przepływ mleka lub innego napoju. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo butelki do karmienia antykolkowe w różnych rozmiarach, w których można podawać dziecku nie tylko mleko, ale także soki czy kaszki. Butelki są wykonywane ze szkła, dzięki czemu są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur, a antypoślizgowa osłonka z tworzywa zapewnia wygodę użytkowania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie prezentowane w ofercie butelki nie wchodzą w reakcje z żywnością, są nietoksyczne i antyalergiczne, a zatem bezpieczne dla każdego dziecka. Do wyboru są różnokolorowe butelki antykolkowe o różnych pojemnościach wraz z dopasowanymi smoczkami, a także zestaw naprawczy do butelek.