Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
4 105
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Zabawki do piaskownicy

Zabawa w piaskownicy może dostarczyć dzieciom wiele radości. To doskonałe miejsce do rozwoju ich kreatywności i wyobraźni. Zabawa w piasku stanie się zajęciem jeszcze bardziej atrakcyjnym, gdy dziecko będzie wyposażone w specjalny zestaw zabawek do piaskownicy – łopatki, foremki, wiaderko do piaskownicy i inne akcesoria, które pomogą mu w stworzeniu niezwykłych i zachwycających budowli. Zabawki do piasku to nie tylko kolorowe foremki do piaskownicy i zestawy plastikowych łopatek – dzieci bardzo chętnie wykorzystują w zabawie różnego rodzaju pojazdy, figurki, czy lalki. Zabawki do piasku dla dziewczynki i chłopca mogą także obejmować takie akcesoria jak taczki, czy sitka do przesiewania piasku i kamyczków. Zabawki z piaskownicy mogą być wykorzystane na różne sposoby: służyć budowie zamków lub innych budowli, tworzeniu zupy z błota, liści patyków, czy jeszcze innym, kreatywnym zabawom, które mogą wymyślić dzieci. Zestaw do piaskownicy można także zabrać ze sobą na wakacje i korzystać z niego podczas plażowania nad jeziorem, czy morzem. Łopatki i wiaderko do piaskownicy z pewnością okażą się przydatne podczas tworzenia największego zamku, skomplikowanych labiryntów, jezior, czy najgłębszej dziury.

.

Zabawki do piaskownicy

Wyjście na plac zabaw, czy do ogrodu dla wielu dzieci kończy się wielogodzinnym przesiadywaniem w piaskownicy i tworzeniem wraz z rówieśnikami ciekawych budowli i zabawą w piasku. Zestaw zabawek do piaskownicy z pewnością uatrakcyjni pobyt na placu zabaw i zagwarantuje dobrą zabawę. Zabawki do piasku, jak foremki, wiaderka i łopatki umożliwią stworzenie dowolnej budowli, podczas gdy zestaw koparek, spycharek i dźwigów zamieni piaskownicę w najprawdziwszy plac budowy. Zabawki z piaskownicy doskonale sprawdzą się także na wakacyjnym wyjeździe, podczas zabawy nad morzem, czy jeziorem.

Cena: 4,99 zł
Melissa&Doug® - Słoneczna piramida – Zabawka do wody i piasku -6%
50,67 zł 53,90 zł
Mushie - Stacking Tower RETRO - wieża z kubeczków -8%
55,11 zł 59,90 zł
Mushie - Stacking Tower FOREST - wieża z kubeczków -3%
58,10 zł 59,90 zł
Mushie - Stacking Tower PETAL - wieża z kubeczków -6%
56,31 zł 59,90 zł
4,99 zł
129,00 zł
QUUT Zestaw 3 foremek do piasku Wieża Alto Lagoon Green + Vintage Blue + Mighty Orange QUUT Zestaw 3 foremek do piasku Wieża Alto Lagoon Green + Vintage Blue + Mighty Orange -18%
64,78 zł 79,00 zł
QUUT Konewka duża Cana Mineral Green + Vintage Blue QUUT Konewka duża Cana Mineral Green + Vintage Blue -17%
57,27 zł 69,00 zł
QUUT Wiaderko wielofunkcyjne Ballo Cherry red  + sweet pink QUUT Wiaderko wielofunkcyjne Ballo Cherry red  + sweet pink -14%
67,94 zł 79,00 zł