Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
4 87
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Filtry

Zabawki do piaskownicy

Zabawa w piaskownicy może dostarczyć dzieciom wiele radości. To doskonałe miejsce do rozwoju ich kreatywności i wyobraźni. Zabawa w piasku stanie się zajęciem jeszcze bardziej atrakcyjnym, gdy dziecko będzie wyposażone w specjalny zestaw zabawek do piaskownicy – łopatki, foremki, wiaderko do piaskownicy i inne akcesoria, które pomogą mu w stworzeniu niezwykłych i zachwycających budowli. Zabawki do piasku to nie tylko kolorowe foremki do piaskownicy i zestawy plastikowych łopatek – dzieci bardzo chętnie wykorzystują w zabawie różnego rodzaju pojazdy, figurki, czy lalki. Zabawki do piasku dla dziewczynki i chłopca mogą także obejmować takie akcesoria jak taczki, czy sitka do przesiewania piasku i kamyczków. Zabawki z piaskownicy mogą być wykorzystane na różne sposoby: służyć budowie zamków lub innych budowli, tworzeniu zupy z błota, liści patyków, czy jeszcze innym, kreatywnym zabawom, które mogą wymyślić dzieci. Zestaw do piaskownicy można także zabrać ze sobą na wakacje i korzystać z niego podczas plażowania nad jeziorem, czy morzem. Łopatki i wiaderko do piaskownicy z pewnością okażą się przydatne podczas tworzenia największego zamku, skomplikowanych labiryntów, jezior, czy najgłębszej dziury.

.

Zabawki do piaskownicy

Wyjście na plac zabaw, czy do ogrodu dla wielu dzieci kończy się wielogodzinnym przesiadywaniem w piaskownicy i tworzeniem wraz z rówieśnikami ciekawych budowli i zabawą w piasku. Zestaw zabawek do piaskownicy z pewnością uatrakcyjni pobyt na placu zabaw i zagwarantuje dobrą zabawę. Zabawki do piasku, jak foremki, wiaderka i łopatki umożliwią stworzenie dowolnej budowli, podczas gdy zestaw koparek, spycharek i dźwigów zamieni piaskownicę w najprawdziwszy plac budowy. Zabawki z piaskownicy doskonale sprawdzą się także na wakacyjnym wyjeździe, podczas zabawy nad morzem, czy jeziorem.

Greentoys - Green Toys zestaw do piasku Różowy -6%
Cena: 4,99 zł
Dantoy - BIO zestaw do piasku 2+ -5%
Cena: 71,26 zł 75,01 zł
Dantoy - BIO TINY  zestaw do piasku 10+ m-cy -5%
Cena: 56,05 zł 59,00 zł
Melissa&Doug® - Kołowrotek - zabawka do kąpieli i do piasku, MD16427 Melissa&Doug® - Kołowrotek - zabawka do kąpieli i do piasku, MD16427 -39%
53,56 zł 87,80 zł
Melissa&Doug® - Zestaw foremek do piaskownicy , MD16432 -39%
53,56 zł 87,80 zł
106,01 zł
Greentoys - Green Toys zestaw do piasku Różowy -6%
54,43 zł 57,90 zł
4,99 zł
Melissa&Doug® - Słoneczna piramida – Zabawka do wody i piasku -6%
50,67 zł 53,90 zł
Dantoy - BIO zestaw do piasku 2+ -5%
71,26 zł 75,01 zł
Dantoy - BIO TINY  zestaw do piasku 10+ m-cy -5%
56,05 zł 59,00 zł
75,00 zł