Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Cena
20 22
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry

.

Materiałowe zawieszki do smoczka

Dla wielu młodych rodziców szukających akcesoriów dla swoich pociech jednym z najpsotniejszych czynników, którym kierują się podczas zakupów, staje się estetyka. Możliwość dopasowania najróżniejszych elementów dziecięcej wyprawy pod kątem kolorystycznym to atrakcyjna wizja, która przekonuje do siebie coraz to większą liczbę opiekunów. Podobna barwa, stylistyka czy design to nie tylko cechy produktów z jednej kolekcji lub firmy. Materiałowe zawieszki do smoczka są przykładem akcesorium, które można kupić w najróżniejszych wariantach, zarówno kolorystycznych, jak i stylistycznych. Jeżeli więc chcemy zrealizować spójną wizję, to bez trudu znajdziemy rozwiązania dostosowane do naszych oczekiwań. 

Zawieszki to przykład produktów, które możemy znaleźć w najróżniejszych kolorach i stylistykach. Na rynku znajdziemy także propozycje wykonane z plastiku, silikonu, drewna czy bawełny. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, którym zależy na zapewnianiu swoim pociechom lekkich i delikatnych akcesoriów przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności. Kiedy szukamy zawieszki dla dziecka w pierwszych miesiącach życia, istotne jest, aby rozwiązania te były dla niego całkowicie bezpieczne, nic więc dziwnego, że zawieszka do smoczka materiałowa staje się strzałem w dziesiątkę. Nie obciąża ona smoczka, przez co maluch nie musi go dodatkowo przytrzymywać w ustach. Dzięki postawieniu na takie rozwiązanie możemy być także pewni, że dziecko się nią nie uderzy. Nie ma także problemu z czyszczeniem akcesorium, wystarczy wyprać je w temperaturze czterdziestu stopni. Zaleca się pranie ręczne pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnych środków piorących. Suszyć natomiast możemy je naturalnie, ważne jednak, aby nie robić tego w suszarce bębnowej, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia klipsa. Produkty tego rodzaju doskonale sprawdzają się nie tylko w pierwszych miesiącach życia, lecz również po upływie tego czasu. Ze względów higienicznych warto wymieniać je jednak co trzy miesiące.