Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Polityka prywatności.

Filtry

Wysyłka
więcej... mniej
Cena
21 42
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
2 kg 2 kg
Wiek
więcej... mniej
Filtry

Drewniane aparaty fotograficzne

Fotografowanie to wspaniałe hobby, do którego miłość można zaszczepić w dzieciach już w pierwszych latach ich życia. Aparat fotograficzny zabawka z drewna to właśnie taka rzecz, która będzie rodziła zainteresowanie fotografią, a na co dzień stanie się po prostu świetną zabawką. Aparat fotograficzny dla dzieci Aparat dla dzieci zabawka z drewna to propozycja dla prawdziwych miłośników doskonałego dziecięcego designu, rzeczy kultowych, które cudownie prezentują się podczas użytkowania, ale też stanowią dekorację pokoju dziecięcego. Nasz dziecięcy aparat fotograficzny został wykonany z dbałością o wszelkie detale i szczegóły. Obcowanie z tą zabawką to prawdziwa przyjemność dla najmłodszych. Aparat rozwija wyobraźnię i pozwala na odgrywanie dziecięcych scenariuszy zabaw, w których najmłodszy wciela się w rolę na przykład słynnego fotografa zwierząt. Aparat zabawka z drewna może towarzyszyć najmłodszym podczas rodzinnych spacerów, w czasie których uczy się je wrażliwości na przyrodę. Zabawka została wykonana z materiałów trwałych i bezpiecznych, dlatego też przetrwa wiele dziecięcych przygód. Będzie wspaniałym uzupełnieniem zbioru dziecięcych zabawek z drewna, które znajdują się w domu, żłobku, przedszkolu czy klubie malucha. Warto wprowadzać otoczenie dziecka właśnie takie piękne zabawki, które nawiązują do najlepszego designu, bo w ten sposób rozwija się u najmłodszych zmysł estetyki i zamiłowanie do tego, co ponadczasowe i piękne. Drewniany aparat to kultowa propozycja, którą warto kupić swojemu dziecku już dziś.

.

Drewniane aparaty fotograficzne

Aparat drewniany z kalejdoskopem, Plan Toys® Aparat drewniany z kalejdoskopem, Plan Toys® -23%
51,59 zł 67,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Lelin - Mój pierwszy aparat -6%
29,99 zł 31,90 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 3 produkty
Plan Toys - Aparat fotograficzny - barwy sadu Plan Toys - Aparat fotograficzny - barwy sadu -24%
50,92 zł 67,00 zł
Wysyłka w 24h! - w magazynie 1 produkt
Aparat drewniany do robienia zdjęć - kalejdoskop | Egmont Toys® Aparat drewniany do robienia zdjęć - kalejdoskop | Egmont Toys® -29%
37,63 zł 53,00 zł
Wysyłka 2-3 dni robocze